Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
0
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
A fost chemat de urgență de Thomas Tuchel în SUA și a dezvăluit cum a primit vestea: „Nu aveam telefonul la mine...”
0
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
0
Au aliniat cea mai bătrână echipă de start din istoria Cupei Mondiale!
3
Belgia - Iran » Ultimele 10 minute
4
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
o veste buna...pana la condamnare sau achitare mai dureaza cativa ani ...zic eu...dar sper sa fie suspendati din functii !!!
......)) avem atat de multe variante...))) pai, lasand gluma la o parte, daca ne calificam la mondiale, uite asa, dracului, prin absurd, cine merge cu echipa, cine bea si mananca pe langa baieti ? ca uite, sandu, dragomir, lupescu, kassai, borcea, becali 1, 2 si 3, selectionerul, gica popescu, copos, iancu, penescu, lordul, meme..), adi mutu, etc etc etc, baga bulau sau pe acolo pe undeva..)) cine sa mearga cu ei ? basescu ? pai ala nu apuca mondialele fara rol in Serialul "Zebra"..)) plus ca, si mai grav, aia de la Denea sunt in stare sa aresteze chiar toata Nationala, chiar la aeroport ! pentru posibilitate de intentie de tentativa de fraudare a mondialelor, na !
Gresesti, este svab.
si Lacatus?
La multi si nefericiti ani , borfasilor !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16 mil lei = 3.5 mil EUR. Cam putin fata de sumele vehiculate de Mititelu ....
e sash
trimiterea in judecata nu inseamna nimic, mai e pana la condamnare
La doar câteva minute după ce procurorii DNA au anunţat trimiterea celor doi în judecată, printre microbişti a avut loc un fenomen extrem de interesant: s-a înregistrat o scădere uluitoare a fantasmelor cu femei sexy, peste 90% dintre microbişti visându-i acum pe Mircea Sandu şi Dumitru Dragomir în închisoare, în timp ce scapă săpunul la duş.
Vestea că Mircea Sandu şi Dumitru Dragomir au fost trimişi în judecată de DNA pentru abuz în serviciu a creat extaz la nivel planetar. Cei mai reputaţi oameni de ştiinţă de pe glob se înclină în faţa procurorilor DNA. „Anul acesta e clar la cine merge premiul Nobel”, a exclamat până şi Stephen Hawking. „Practic, de la inventarea focului încoace omenirea nu a trăit o bucurie atât de mare ca azi, când Sandu şi Dragomir au fost trimişi în judecată”, a continuat reputatul fizician britanic. El crede că vor mai trece probabil zeci de mii de ani până când un alt eveniment va provoca un efect atât de benefic asupra vieţii pe Pământ.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.