Alte știri din fotbal
Am aflat cei doi jucători de care Rapid vrea să scape în mercato » Mutare de peste 300.000 de euro pentru fotbalistul de națională
0
Doliu la FC Argeș: doi sponsori morți în aceeași zi
0
Ilie Dumitrescu îl critică pe Gigi Becali: „Te-ai stricat cu ăsta, îl distrugi și pe el!”
1
Detalii de ultimă oră despre noul transfer din Giulești: Rapid nu l-a cumpărat definitiv!
0
Știri din fotbal internațional
Planul e făcut: ce face Julian Alvarez ca să se transfere la Barcelona
0
Sunt norvegienii „prea buni”, așa cum declara Alex Chipciu? Brann a pierdut „acasă” cu o echipă mai slab cotată decât U Cluj
0
Englezii anunță planul lui Infantino » Așa vrea să își facă aliați: unde trimite finala Mondialului din 2030
0
Arsenal forțează transferul unui internațional englez » Concurență cu Liverpool
0
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
3
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Ce avere are Mirabela Grădinaru, partenera președintelui Nicușor Dan. ...
Libertatea
Orașul european superb de care mulți turiști nu au auzit. Are aproape 900 ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Vremea de maine, 6 august 2026. Șapte județe, sub cod roșu de caniculă și ...
Libertatea
eu nu, dar ce sa fac, respect majoritatea..)) atat mi-ar trebui, sa ma apuc acum sa scandez : free mitica ! free mircica !
Dacă-i vorba să-i suspende, eu vin cu frânghia chiar acum. Dacă e și unu' mai milostiv printre noi, să aducă el săpunul. Eu, unul, nu cred că merită.
Daca a pornit moara sa macine - cu mita din cazul Valiza - sa speram ca nu se va opri!!! Mamaaaa! Ce lot isi fac cei de la FC Jilava!!! Fara sa plateasca milioane pe noile achizitii!!!
procesele pot dura si doar 2 ani, daca se doreste asa ceva.
Pana nu ii vad pe subsemnatii in celula cu Becali nu cred.
Doamne ajuta , Amin , Aleluia !
mie nu mi se pare suficient pt cat rau au facut. de ce sa nu guste un pic si din deliciile puscariei?
Stirea e un fas daca nu se ajunge la condamnare definitiva si irevocabila. Valiza a durat 6 ani si a fost cazul mult mai simplu, probabil ca vor amana procesul vreo 10 ani prin tribunale pana cand ajung ei la varsta de 75-80 de ani.
iata ca se poate sa existe armonie maxima. in acest caz TOTI SUPORTERII, INDIFERENT DE ECHIPA FAVORITA, GANDESC LA FEL, AU ACELEASI DORINTE!!!!
IN NUMELE TATALUI! supendarea din functie.judecata?irelevant. speram sa nu fie alti mitici si nasi in locul lor!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.