Alte știri din fotbal
Florin Prunea a taxat show-ul lui Flavius Stoican din conferință: „O să-l sun pe Marica! Bă băiatule, ești la Morlaca?”
0
Motivul pentru care a fost adus Mirel Rădoi la Gaziantep » GSP a aflat problema ascunsă de club
0
Sabin Ilie a prezis finala Cupei României: „Pe ea o văd să dea totul”
0
Desemnat de Gigi Becali să aducă un antrenor, MM Stoica dezvăluie prima țintă: „L-am sunat și l-am rugat să ne ajute”
15
Știri din fotbal internațional
Manchester United oferă 40 de milioane de euro pentru jucătorul care încă nu a debutat la seniori
0
Real Madrid - Alaves, gazdele încearcă să mențină suspansul la titlu » Echipe probabile + cote
0
Jumătate de miliard de euro! » Rinat Ahmetov a cumpărat cel mai scump apartament din istorie
1
Sfat inedit pentru Cristi Chivu de la un fost antrenor campion în Serie A: „Fă-te urât, dar menține-i pe toți în alertă!”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
„Nu vreau să îmi pun toți sportivii în cap...” » Ana Maria Tănasie și „secretul” succesului pe Instagram
17
Planul strategic al lui Xi Jinping care a salvat China din fața șocului ...
Libertatea
Pariul riscant al PSD: Moțiune de cenzură sau anticipate? De ce Nicușor Dan ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Raed Arafat a fost pus sub acuzare de Parchetul Militar într-un dosar de ...
Libertatea
a si sa nu uit natiunea din giulesti si ferentari,printre care sunt multi stelisti. doamne ce cuib al culturii si civilizatiei.
recunoaste si tu ca avem un campionat slab, in general.. eu recunosc ca per total am jucat slab in campionatul asta si am avut un lot mai putin valoros ca anii trecuti, dar faptul ca avem acea mentalitate, am revenit de la 2-0 cu U Cluj, o echipa ce s-a luptat pentru banii lui Becali, inseamna ca avem mentalitate de campioni
:)) :)) :)) :))
tu nici nu sti ce inseamna machidon sau care e istoria lor, nu cumva esti ala care spunea sa se duca inapoi in MACEDONIA ? ?
I-au parașutat nemții în 40 și după ce au venit rușii n-au mai putut să-i extragă:))
da, voi aveti echipa buna, asa e, jucatori de mana a 4 a din portugalia, buna echipa, daca cfrul nu facea blaturi si era arbitrata normal nu termina in primele 8 nici anul asta si nici in anii trecut pentru ca jucatorii sunt petarde refuzate de echipe din liga a doua din portugalia cu cateva exceptii.
Eu nu inteleg ceva...cine naiba scrie articolele astea?De 2 zile incontinuu cfr a umilit toate echipele de parca ne-a batut pe toti cu 7,8-0.Cel mai prost site gsp.Ce umilire,a jucat a castigat,asta inseamna ca a umiliat,sunteti cei mai prosti.Nu am alt cuvant de "lauda" pentru voi.
de cand traiesc tarani albanezi in ardeal? toti machidonii si nespalatii din sud stau in bucharest.
hahahaha in 2006 mai aveati o echipa buna, ce-i drept, dar nici foarte buna, sa nu uitam ca ati avut un parcurs usor pana in semifinale, echipele din spania traversau o etapa mai dificila.. ti-am mai zis, pentru o echipa fara palmares in Europa, e uimitor cu CFR-ul contribuie cu peste 18 la suta din coeficientul actual al Romaniei , dupa Steaua.. dar voi comunistii nu vedeti aceste lucruri
fiecare face puncte pentru ea, doar ca pe carca lor au profitat si profita altii, daca nu facea steaua punctele nu ar fi ajuns in vecii vecilor cfr,unirea si otelul in champions league
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.