Alte știri din fotbal
Costel Gâlcă, mesaj pentru Dobre înainte de Dinamo - Rapid: „Asta trebuie să facă”
0
Zeljko Kopic, înainte de derby-ul cu Rapid: „Cel mai important moment”
0
Se repetă scenariul din tur? Cine iese campioană și cine merge în cupele europene cu aceleași rezultate
0
Steaua - Corvinul, ultimul meci al etapei #6 din play-off-ul Ligii 2 » Al doilea gol în prima repriză
0
Știri din fotbal internațional
Mesajul disperat transmis de fostul campion mondial: „Mi-aș da un deget ca să mă mai întorc! Eram bolnav...”
0
Ancheta privind moartea lui Diogo Jota și a fratelui său s-a încheiat: detaliile tragediei
0
PAOK - OFI Creta, în finala Cupei Greciei » Răzvan Lucescu luptă pentru trofeu
0
Getafe - Barcelona, duel în runda 32 din La Liga
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Locul exact din Galați unde a lovit drona rusească: un cartier de case în ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
George Simion continuă să-l atace pe Nicușor Dan după ce a fost reclamat la ...
Libertatea
kakarezele sunt inebunite acum fara cioban
Chiar: de ce vorbeste mimi despre arbitri?!? Nu a fost pe stadion, cand stoaia marca primul gol dintr-un ofsaid evident, fara a fi semnalizat de arbitri?!?
CFR revine in forta!! Se stie!! niste virgine inocente Iulie Si Arpi!!
omul baga raca si pune presiune cu buna stiinta...!!!! vad ca toti ativazut aseara offside si penalty in min 86..care sincer nu prea a fost ..dar de hentul din prima repriza nimeni din rivali nu zice nimic...asa obiectivi n-ai vazut
Vezi ca la pariuri avea si un penalty neacordat pentru un HENTZ clar ca lumna zilei in careul celor de la...MOLDOVA team
pai genunchera de om nu ne spune si ca a avut bilet la pariuri castigat cu ajutorul tusierului ?
Arbitri au facut tot ce le-a stat in putinta sa castige porcii din gruia! CeFuRa THE BLATISTII porci din cocina gruia sunt cancerul fotbalului romanesc!
Toate acestea se datoreaza gsp-ului deoarece un au publicat tot ceea ce a scris M Stoica pe facebook.In cazul in care publicau tot anuntul nu se gaseau atat de multi cititori ai anuntului respectiv.Va rog accesati pagina de Facebook a lui MM.
CeFuRa THE BLATISTII porci din cocina gruia sunt cancerul fotbalului romanesc!
multumim! pai nu de putine ori se intampla ca elevul sa devina mai bun decat maestrul.:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.