Alte știri din fotbal
Conducerea Rapidului trece la amenințări: „Jucătorii vin în România și zic că e ușor. Tragem linie și pot pleca”
1
Legătura dintre Mircea Lucescu și „İnönü”: gol, supremație + gest din partea românului pentru turci
0
Fotbalistul care e foarte aproape de FCSB deja l-a impresionat pe Mihai Stoica: „Asta am apreciat”
7
Lovitură pentru Mircea Lucescu » Jucătorul naționalei a fost suspendat de UEFA și ratează meciul cu Turcia
18
Știri din fotbal internațional
Îl dorește pe Haaland la Real, dar Florentino Perez a fost dat pe spate de alt jucător: „E incredibil”
0
Vlad Dragomir, la un pas să facă liniște pe terenul lui Juventus » Ce notă i-au dat italienii
0
Liga Campionilor, runda 6: S-au terminat cele 9 meciuri » Dragomir, meci bun cu Juventus + Surpriză în Bilbao - PSG
0
Real Madrid, învinsă și de Manchester City în Liga Campionilor! Xabi Alonso, amenințat cu demiterea » Clasamentul în grupa UCL
1
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
5
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
Un român căutat internațional face live-uri pe TikTok după ce ar fi bătut ...
Libertatea
Sute de mașini Porsche din Rusia au încetat brusc să mai funcționeze. Care ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan susține că a văzut „cap-coadă” documentarul Recorder și pune ...
Libertatea
A plecat V. Turcu si a venit turcul! Noroc ca asta nu se spovedeste la Caldarusani!
Stenograma convorbirii interceptate intre presedintele DinamoBorcea -Avram CCA- SAMPANII , =infractiunea de MITA art 254 255 din Codul Penal ! Dinamo retrogradata conform ROF ! Dinamovistii au cerut pe forum legea sa se aplice contra Stelei acum cerem si noi la fel ! Contactati asociatia suporterilor , o sa fie miting mare, deja avocatii lucreaza pentru demersurile necesare, sa se aplice codul penal si ROF FRF, Dinamo sa fie retrogradata pt MITA !
ha ha ha
...iasa un becali mic,dar putin mai inteligent...........Comentariul tău...
.... in burduf de caine !!!
Eu am inteles ca-i bun prieten cu Bawab si ca-l va aduce cu el, ca sa manance oi!
daca si yesilova e preparator bun. pe vremea cand era la steaua echipa abia alerga=)) dinamo in perioada lui dorinel era la fel. rezistau primele 60 de minute, apoi abia se tarau pe teren. la moravia, unde a facut totusi pregatirea de iarna a reusit sa puna la punct un sistem atat de bun incat jucatorii aveau crampe musculare in minutul 75. doua meciuri ale mrodaviei am vazut, in ambele jucatorii erau sleti de efort din min 70. nu zic ca neubert e vreo mare bascula, insa yesilova cu siguranta nu e peste el
ce aparatura ma, a ramas la stadiul de proiect, a propus reghe sa o aduca in vara asta dar la rahova nu se da voie cu obiecte straine..:)
Branza.
Atunci va aparea specia cunoscuta sub numele de ''randoom''. :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.