Alte știri din fotbal
Ca Zidane după foarfeca lui Cristiano! Supergolul de la Galați l-a uimit pe Laszlo Balint: reacție savuroasă
0
UTA - Rapid, în etapa #23 din Superliga » Echipe probabile + cele mai tari cote
1
Probleme pentru „câini”? » Cum se prezintă gazonul de pe „Arcul de Triumf”, cu 4 zile înainte de Dinamo - Petrolul
0
„Dacă era român...” » Vasile Miriuță și opinia care nu s-a mai spus despre Kopic și Dinamo: „Îmi asum când zic asta!”
0
Știri din fotbal internațional
Cele 3 cuvinte cu care italienii îl descriu pe Cristi Chivu: „Luna Jocurilor Olimpice îi promite torțe de fericire!”
0
Situație incredibilă » Cremonese și-a uitat portarul, iar autocarul clubului a plecat fără el
0
Șoc în Anglia, după o nouă investigație medico-legală » Motivul uluitor care a dus la moartea unei legende
0
Al-Ittihad - Al-Okhdood » Marius Șumudică, duel pe terenul campioanei Arabiei Saudite
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
Cu avatarul ala ai tupeul sa-l faci pe Radoi ccocalar ? De cati ani stai pe welfare ?
Mare ti-e gradina doamne ! :)))))))))))))) lb. oficiala in rep.moldova este lb.romana in caz ca nu stiai ! :))))
RADOI DAR BAC-UL NU POTI SA-L DAI IN MOLDOVA ???? ESTE ALTA TARA, ALTA MENTALITATE.....
Ceea ce nu i s-a comunicat domnului Radoi este ca va trebui sa invete limba rusa inainte. Succes, coccalare!
Un fost jucator de prima liga care a mai jucat si la echipa nationala ar trebui sa aiba carnet de antrenor fara nici o scoala.Avem destui ,,antrenori"cu scoala care sunt nulitati,atat profesional si comportament.Sa cercetat cum au ajuns toti cei care nu au jucat fotbal antrenori?Doar nu sunt toti Sachi
Foarte frumos! Un comunicat de bun gust dat de un om admirabil. *** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Suporterii dinamovisti au anuntat ca vor sarbatori in stil de mare echipa daca echipa se va califica in play-off ! Mihnea: "Ar fi o mare realizare, suntem alaturi de domnul *** si culori" . Rednic: "Vom mai aduce jucatori! Chiar azi au venit doi sirieni la antrenamente, unu joaca varf impins iar celalant mijlocas la inchidere" .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Scoala de soferi ? Ala inca sta cu parintii ca , altfel ar muri de foame .
Medicamente, medicamente...
Rednic are "diplome" de locul CINCI . A facut ce a facut si s-a trezit la 4 pct in spatele Campioanei . Un start perfect. :)))))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.