Alte știri din fotbal
E gata! Kennedy Boateng și-a găsit echipă, după despărțirea de Dinamo
0
Detaliul din lotul lui Dinamo: ce se întâmpla când s-a câștigat ultimul titlu + Puștiul de la FCSB care a bătut recordul
0
17 milioane de euro la Dinamo » Anunțul făcut de oficialul clubului
1
Audi pentru staff, Volkswagen pentru jucători » Dinamoviștii și-au luat azi în primire noile mașini
2
Știri din fotbal internațional
Tricoul lui Vozinha de la Mondialul 2026, vândut pentru o sumă record! A depășit echipamentele lui Alisson și Neuer
0
A câștigat eventul cu Universitatea Craiova și a semnat cu echipa lui Mirel Rădoi! Primul transfer în străinătate pentru român
0
S-a întors accidentat de la Mondial » Lovitură pentru Barcelona: Frenkie de Jong va fi indisponibil patru luni!
0
Starul lui Liverpool a făcut show la nunta „ca în România”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
5
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
0
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Motivul pentru care Marian Ceaușescu l-a urmărit pe Ilie Bolojan cu o cușcă ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT | Franța – Spania, semifinale Cupa Mondială 2026, de la ora ...
Libertatea
nu cred!!!mai degraba sunt "gogosi"emise de securistii de la dinamo sau impresari.ar mai fi ceva::ori cei de la verona sunt prosti gramada si se pricep la fotbal cum se pricepe porcul romanesc la mango si banane!!!!sa fim seriosi,d.grigore este unul din cei mai slabi fundasi centrali din campionat si sigur cel mai slab stoper de la dinamo din ultimii 30 de ani!!!!
SUPERB. Afara cu blatistul si manipuilatorul de grigore, si cu toti oamenii impresariati de fecalioti. MANDRI DE A FI DINAMOVISTI ............ restul este poveste !
Ce naiba sa iei din 700 de mii? Mai ales ca din astia se vor plati mai curand salariile la echipa pe trei luni...!!! Plus banii de buzunar ai lui Negoita...
Mie imi place Dragos Grigore, s-a vazut ca poate face un cuplu foarte bun cu Luchin. Mi-ar parea rau sa plece, dar pentru el e o oportunitate pe care nu trebuie s-o rateze.
Daca il vand pe Dragos Grigore sunt meseriasi, daca pot sa ei si bani pe un jucator mediocru, e ceva de vis, numai ca din acei bani sa aducem ceva la echipa.
Daca il vand si pe Dragos Grigore e clar ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.