Alte știri din fotbal
Decizie fără precedent la FCSB! Marius Baciu i-a exclus din lot pe Florin Tănase și Vali Crețu
0
Nae Ungureanu a povestit cu patos oltenesc, în 2023, cine a fost cel mai tare adversar din viața lui: „Mă, dă-l în p... mă-sii! Bun rău!”
0
Nae Ungureanu va fi înmormântat azi lângă Ilie Balaci » Sicriul a fost depus pe gazonul stadionului: Sorin Cârțu, copleșit de durere
0
Etapa #5 din Liga 2 » Poli Timișoara are șansa să treacă pe primul loc
20
Știri din fotbal internațional
Oficial! Chelsea l-a luat pe „Dibu” Martinez » Enzo Fernandez, iminent!
0
Adrian Mutu a ridicat în picioare peste 20.000 de oameni: „E un vis să antrenez aici”
0
Temperament italian! Eliminat după 3 minute, s-a răzbunat pe emblema Borussiei
0
Chelsea - Brighton, în etapa #2 din Premier League. Echipele probabile
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
CTP a răbufnit după ce Nicușor Dan i-a luat apărarea șefului SPP: „Om cu ...
Libertatea
Venezuela vrea afară din Organizația Țărilor Exportatoare de Petrol. Cum ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
A fost găsit mormântul lui Iisus Hristos după 2.000 de ani? Arheologii ...
Libertatea
prostie tipic dinamovista :|
MM sare de multe ori calul , dar acum are dreptate ! E inadmisibil sa intri asa la un jucator .
mm stoica vrea respect din partea adversarilor!!!!cand joci fotbal la misto si incerci sa iti ridiculizezi adversarul(vezi latovlevici si craci chiriches)asa se intampla .se rup oase!!!Sa traiesti 100 de ani Stratila!!!!
Cand Gardos l-a rupt pe ala acum ceva timp marele manager nu a mai zis nimic
unde profesionismul la maimuta aia de la loja care face ca toate animalele de pe pamant ,profeionism la acest tembel pe care voi ziaristii de doi bani il ridicati la nivel de mare specialist ,unde eprofesionismul la ub club care si-a uitat eroii, da steaua a fost mai buna dar asta nu datorita acestui idiot in nici un caz oricum
Comentariul tău : Domnul Mihai Stoica traieste intr-o lume creeata de el , nu stiu ce nume are ... poate ,, zic ce vreau ca nu se pune " ... De ce nu au fost criticatii cei care au inceput cu intrarile criminale ... ale Latovlevici si alde Borceanu ? Va e presedinte unul care daca o sa platiti bilet la un meci .... si datorita jocului fantastic din ultimii 2 ani al lui Tanase ... va veti decide sa-l huiduiti ... s-ar putea sa va incasati un pumn in ,,mecla" pentru ca ... Dandea si Statila sunt adevaratii huligani, nicidecum presedintele vostru mult iubit .
Ăla se cred pa facebuce, taie toate comentariile negative:))
Toti cei care folosesc limbaje de mahala ar trebuii banati si eliminati fara sa fie anuntati sau somati..IN ultimul timp avem parte doar de limbaje de strada sau colt de bloc.
inteleg ca ati primit dispozitie de la palat ?
MARŞ
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.