Alte știri din fotbal
Iranul negociază cu FRF un meci amical cu naționala României înaintea Campionatului Mondial
0
România U18 - Danemarca U18, la Clinceni, în calificările la Campionatul European: ambele au maximum de puncte
0
Elveția U20 - România U20, în Elite League » Ultimul meci din această primăvară pentru elevii lui Iencsi
0
Nelu Varga intervine din Africa: „Am virat toți banii, nu ne jucăm!” + Ce se întâmplă cu postul lui Marius Bilașco
2
Știri din fotbal internațional
Barajele decisive pentru Campionatul Mondial » Europa își află astăzi ultimele 4 reprezentante la turneul final
0
Selecționerul Spaniei îl provoacă pe Hansi Flick: „Risc și mai mulți jucători de la Barcelona!”
0
Rivalitatea dintre Cristiano Ronaldo și Lionel Messi s-a mutat pe piața transferurilor!
0
Selecționer dat afară la miezul nopții, cu 79 de zile înainte de Mondial!
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
3
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
O adolescentă de 16 ani, ucisă în plină stradă. Cinci tineri au fost ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Sper ca esti singur la parinti!!!!Atat poti, mai superiorule ???
Aiurea, doar glume ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ati pus bre tabloul luiTraian *** in vestiar la Targu Mures?! Nu ati promovat niciodata pe teren in B, Marinarul cand a bagat Romania in recensiune taind pensiile salariile, inchizand o gramada de spitale, ridicand TVA la 24% *** cu tot cu palmares de la Unirea Sannicolau Mare . In dosarul vostru de afiliere scrie Unirea Sannicolau Mare- *** ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce glume *** ai.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Selymes a fost varza.
vad ca a plecat si joita dupa ce a adus 'nspe jucatori si a incasat comisioanele. acelasi lucru se intampla si la tg mures si s a intamplat asta vara la dinamo, unde mara si stanciu au adus jucatori pe banda rulanta pentru acelasi lucru. scopul acestor ''impresari'' este doar sa aduca jucatori cu duiumu', sa pape si ei ceva pentru ca mai apoi sa lase cluburile sa le plateasca salariile, nu mi se pare corect ca ei sa se implice direct in viata cluburilor, sa faca parte din organigrama samd.
Va fi numit la viitoarea adversara a lui Dinamo!
Adevarul e ca echipele lui nu au obtinut niciodata rezultate, pe oriunde a fost. Poate ar trebui sa incerce altceva. Insa totusi...Oprita?!
...de ce sa l schimbati ?...oricum retrogradati ...
Pentru ca a facut blat pe fata cu dinamo???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.