Alte știri din fotbal
Grameni răspunde, după ce Pancu s-a plâns de mentalitatea Rapidului: „Dacă nu demonstrăm, e egal cu zero”
0
Buget COLOSAL în Superliga: „20 de milioane de euro, plus transferuri”
0
Ce datorie mai are acum CFR Cluj » Când s-ar putea rezolva problemele
0
Plecat FULGERĂTOR de la Craiova, dezvăluie totul: „Bă, mai bine mă opresc! Vă spun de ce”
0
Știri din fotbal internațional
Luis Figo îl desființează pe Gianni Infantino: „Cel mai josnic, înșelător și egoist comportament pe care l-am văzut vreodată”
0
„M-a afectat enorm!” » Luka Modric, după ce a semnat un nou contract cu Milan: „Asta a contat cel mai mult!”
0
Milan - Inter, amical de lux în Australia
0
A început cel mai scurt campionat din lume: titlul se decide în cinci zile
0
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
0
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Proiectul Nordis Sinaia, unde un apartament era vândut cu peste 470.000 de ...
Libertatea
Criza cerealelor din Ucraina. Rutele alternative nu pot suplini blocada ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 34 de județe și București. Harta ...
Libertatea
limbajul tipic al lui Halpin bolnav de prost.tata ........ A SEMNAT baaaaaa , iti faceai griji ca nu-si primea banii !!!
Bravo, ai mai demonstrat o data (a cata oara?) ca dupa ce ca esti prost gramada, nici nu ai habar de regulamente sau fotbal in general.
Bani aruncati pentru un moft, mentalitate de ''campioni'', manageriat dupa ureche si feblete...tineti-o tot asa!
Cel mai bun transfer facut de o echipa romaneasca in perioada asta.
prezentati-o bah cat mai e in viata si pana nu da reumatismul peste el ! :)))
esti un mare idiot :) poate semna acum fara cei de la vaslui doar daca venea la steaua la expirarea contractului actual. pt ca a fost cumparat, este necesara prezenta oficialilor vasluieni
Sevraj.
Ceangăul Alpin, trompeta plătită a clubului sintetic al mafiei politice maghiare CeFuRă Kolozsvari Vasutas Sport Club recita ce primeste de la mongoloizii din Gruia!
Vai dar cum le știi tu pe toate desteptul site-ului.Vaslui il vinde pe 150000 de EUR si atunci normal ca e nevoie si de prezenta lor sa semneze, dar pentru unul cu numele de valiza epo e prea mult sa te ducă capul.
Daca taceai... nu afla lumea cat esti de... destept!!! Adica, ti-a sunat ceasul desteptator si ai deschis ochii! Fiind in ultimele 6 luni de contract, jucatorul poate semna cu oricine. Si ORICAND! Chiar daca va juca la noua echipa doar din vara! Vezi ce se intampla cand faci pe prostul?! Ramai asa!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.