Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Liga 1

UPDATE » Suporterii Stelei nu se vor prezenta în Giuleşti » Reacţia lui Zotta: ”Oricum nu le mai dădeam bilete”

« Înapoi la articol

Comentarii (222) Adaugă comentariu

spada  •  29 Aprilie 2012, 20:10

suparacioasele astea mici au renuntat sa mai vina la meci si noi abia asteptam sa le dam clanta...

ucluj2011  •  29 Aprilie 2012, 19:03

Pe ce sa caute in Giulesti stelistii. Stelistii nu se aud in fatza rapidistilor nici cind sunt la ei acasa cu stadionul plin (inafara de goluri si "strigatele" de imediat dupa gol) , daramite in Giulesti!!! Ei stiu ca sunt in plus si ca sunt de kkakao , bineinteles ca nu se duc. ASTA este adevaratul motiv. Altfel , Steaua are procentaj de tziigani mai mare ca cei din Giulesti si pedeasupra mai sunt si proosti pentru ca-si injura neamurile INCLUSIV idolii de'alde Piturca , Lacatus , Petre Marin , Nicolitza... dar ce pretentii sa ai de la niste samintari!!!

ghena_pipera  •  29 Aprilie 2012, 18:23

Postat de danym71 pe 29 Aprilie 2012, 17:55

decat sa mergeti in Ghilesti sa va umpleti de pureci ....lasati zburatoarele in mizeria lor nu le onorati cu prezenta

TACI DIN GURA SUGIUC CA LA VOI COLCAIE PADUCHII ;)

daemmon  •  29 Aprilie 2012, 17:57

Postat de maryuss87 pe 29 Aprilie 2012, 17:25

Nu toti tigani sunt rapidisti, dar toti rapidisti sunt tigani ;)

esti poet, sa-ti pun koaele(la toti ciobanii) pe piept

danym71  •  29 Aprilie 2012, 17:55

decat sa mergeti in Ghilesti sa va umpleti de pureci ....lasati zburatoarele in mizeria lor nu le onorati cu prezenta

carol_k  •  29 Aprilie 2012, 17:43

Da-le la suprapret Zotta sa-ti iasa si tie de-o chiftea

piciu683  •  29 Aprilie 2012, 17:40

Postat de maryuss87 pe 29 Aprilie 2012, 17:25

Nu toti tigani sunt rapidisti, dar toti rapidisti sunt tigani ;)

mai bine ca nu veniti in giulesti si asa sunteti prea tristi pt epoca asta , mai bine stati in ghena

maryuss87  •  29 Aprilie 2012, 17:25

Postat de amusement pe 29 Aprilie 2012, 16:21

oriunde mergi in tara asta si intrebi un tzigan cu cine tine el iti va raspunde neconditionat ca tine cu steaua si asta o stie toata Romania!

Nu toti tigani sunt rapidisti, dar toti rapidisti sunt tigani ;)

daemmon  •  29 Aprilie 2012, 17:18

Postat de draki pe 29 Aprilie 2012, 16:02

3,4 golani platiti de tigani... nu o satra ca la voi

doamne cat te duce capu..... esti blond cu ochii albastri? :))) facem cheta si ne luam esarfe si steaguri si mergem pe ghencea sa va facem in sac :))))

ghena_pipera  •  29 Aprilie 2012, 16:31

Postat de draki pe 29 Aprilie 2012, 15:58

LA TIGANI MUIE LA TIGANI LA TIGANI MUIE LA TIGANI SUSPENDATI-NE URAM CIORILE

ASA CUM IMI DAU SINGUR IN POZA DE LA AVATAR?

«

1

2 3 4 5

...

23 »
«

»