Alte știri din fotbal
Slovacia - România » Abia intrat pe teren, Aioani gafează și gazdele se desprind
55
Gică Popescu îl scutură pe titularul naționalei României: „Am senzația că ne face un favor că vine”
3
„Tricolorii”, mesaj special pentru Mircea Lucescu înaintea meciului cu Slovacia
1
Ciprian Marica, fără ocolişuri după ratarea calificării la Mondial: „FRF se va ascunde în spatele lui Hagi”
0
Știri din fotbal internațional
Barajele pentru Campionatul Mondial » NEBUNIE în Suedia - Polonia! Reușite pe toate stadioanele
0
Deschidere de scor în Kosovo - Turcia, duelul decisiv pentru calificarea la Cupa Mondială
0
Imagini dramatice! Selecționerul Turciei U21 a leșinat imediat după decizia arbitrului, meci abandonat
1
A revenit în antrenorat la 78 de ani și a comentat situația lui Lucescu: „Să fiu sigur că nu mi se va întâmpla și mie”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Fac spume pt ca nu joaca GSP-ul cum vor ei .
ia mai invata tu sa scrii si apoi sa-ti spui opiniile
Felicitari GSP pt profesionalismul de care ati dat dovada !
:))))) grea viata de caine
Ati iesit *** . Este amanata decizia....................
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
au voie sa se faca de *** si in europa, nu numai in tara
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sunt culmea astia. Instanta nu s-a pronuntat, nu e nimic oficial dar ei anunta ca a iesit din insolventa. Bine, nu e prima oara cand se intampla asta. Mai facea Eduard Apostol lucruri de genul asta pe la gsp, acum vad ca fac alte site-uri, ziare, incercand sa puna presiune pe instanta, probabil. Eu raman la parerea ca dinamo nu a iesit din insolventa si nici nu o va face anul acesta.
Fantastic , Iara ne amâna astia ...
scrie clar pe orice site ca nu este decizia finala, ci este in pronuntare. ca scriu ziarele ca zice dinamo ca sunt semne bune asta nu inseamna ca a iesit. diferenta dintre o pozitie oficiala si faptu ca sunt 99% sanse este imensa.
*** | Dinamo a ieşit din insolvenţă! Ce înseamnă asta pentru clubul din Ştefan cel Mare Digisport Dinamo va ieşi din insolvenţă! Tribunalul Bucureşti a avut azi un nou termen pentru a judeca cazul grupării din Ştefan cel Mare. Deşi decizia încă nu a fost făcută publică, digisport.ro a aflat că roş-albii au 99% şanse să primească un răspuns pozitiv în privinţa ieşirii din insolvenţă.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.