Alte știri din fotbal
„Vreau să le mulțumesc doamnelor de la bucătărie!” » Jucătorii Craiovei, show și la declarații: „Nu vreau să plâng, dar nu pot”
0
România U17 și-a aflat adversarele de la Campionatul Mondial! » „Tricolorii” debutează în premieră la turneul final din Qatar
0
A comis-o! Octavian Popescu a râs de convocările lui Hagi, apoi și-a șters reacția
11
Fostul mijlocaș al lui Dinamo a acceptat oferta lui Nicolescu și va antrena echipa a doua » Surpriză și la U19
1
Știri din fotbal internațional
La fel ca Arena Națională » Fosta campioană europeană, alungată de pe propriul stadion din cauza unui concert
0
Dan Șucu, transfer de senzație la Genoa » 10 milioane de euro pentru atacantul lui AC Milan
0
Andrei Rațiu a vorbit despre transfer înaintea finalei Conference League: „Sigur vor veni echipe!”
0
Lotul Senegalului pentru Campionatul Mondial » 19 fotbaliști din top 5 campionate europene
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Testul real de 700 km a scos în evidență adevărul despre mașinile electrice ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Normal si Firesc nu are cum sa nu iesim azi, se mai poate da o amanare dar de maxim 3 zile, azi 99 la suta iesim din insolventa ( pastrez totusi 1 la suta asa de suspans din partea tribunalului). Dinamo suta la suta iese azi si am primit si o veste care nu stiu cat de adevarata ar fi, cica uefa a lasat o cale conform carora echipele care si-au platit datoriile si sunt inca in insolventa sa participe inca din sezonu acesta competitional in cupele europene !!! Ar fi fantastic, mai ales ca DINAMO nu va mai fi si cresc sansele sa jucam inca din anu asta in E.L sau UCL depinde pe ce loc ne clasam !!!
dincolodenori si steaua1986forever, multumim pentru incurajari. Dincolo de ironii si rautati de suporter, trebuie sa ne dorim intarirea cluburilor de top, e singura sansa pe care o avem pentru un fotbal puternic si sanatos.
Imi doresc Steaua, Dinamo, Rapid puternice si nu "meciuri tari" cu tot felul de clone sau echipe satesti (cu primari patroni pe banii amaratilor care nu au drumuri, canalizare, curent.... in sat dar au......echipa in Liga1)
In schimb ati devenit amuzanti voi, lichelele becaliote :)))
cea* ma
atat pot si ei...sa comenteze. omul da in fiecare zi de mai multe ori acelasi comentariu de ani de zile de pe mai multe conturi. iti dai seama cum arata viata lui de plezneste frustrarea in el 24/365 ??. cel mai e hilara e asocierea cu Stalin. vor probabil sa distraga atentia de la asocierea Stelei cu familia Ceausescu.
Parca Becali vorbea de faliment, de ce nu esti corect ?! La Dinamo lucrurile sunt pe un drum bun, corect, profesionist si transparent ! Hatisuri manageriale si incurcaturi in justitie le vedem in clinciurile dintre fcsb si CSA , asa ca nu e cazul de vorbe in vânt !
tocmai ce am venit de la tribunal, doar ca eu am avut ceva treaba la sectia a 2-a civila de contencios administrativ, si nu la sectiile de falimente. la iesire am remarcat enspe caruri tv..))dar nu numai pt dinamo, si alti mahari erau cu procese pe la Junior..))
AR FI O RUSINE NATIONALA,CA RUSINEA TARII SA IASA DIN INSOLVENTA,DATORII DE 18 MILIOANE LA STAT,O TARA DE RAS,NU VREM SA PLATIM NOI DATORIILE RUSINII FCDB!
tu minti si cand dormi!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.