Alte știri din fotbal
Nana Boateng, prezentat la Petrolul Ploiești! Urmează atacantul
0
Încurcată de Petrolul, Dinamo umblă la „pușculiță”: „Suntem în discuții pentru apărare, mijloc și atac”
0
Zeljko Kopic l-a scos din lot: 99% pleacă de la Dinamo!
1
Șeful VAR a fost „reactivat” pe post de secund! » A avut mai multe meciuri în țările arabe decât în Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Ministrul de Externe maghiar, intervenție la două cluburi din Ungaria, ...
Libertatea
sa nu uiti! sambata... sùùji p.ùIà!
IMAGINI ŞOCANTE în Lizeanu! Labahu' cade din coşciug în timpul procesiunii funerare (VIDEO) :))))))))))
Joi :)))))))...............OK Vineri :)))))
esti sigur ca stii ce inseamna biped? :)))
le8adare ..YO lupt impotriva voastra..7iganii+))din 6hena lupta necesita si sacrificii.............=))
De ce sa faca doar jumatate din pedeapsa??? Asta e o nedreptate! Asta a devalizat statul Roman de sute de milioane de euro si scrie beletristica un an jumate la bulau, iar altii pt o paine furata stau cate 3-5 ani!
Tu din ce categorie faci parte bai bipedule ?
vineri :))
5cuipciule ..gasesti pe GSP o gramada de ps1hopati ..din 6hena..sunt foarte inraiti+))) ............labahul,DJ,aprozar,terminatu ,steaualibera,sclaviola................'Ie "multi bre..+)))
Joi................
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.