Alte știri din fotbal
Ultrașii Farului explică de ce au părăsit stadionul în minutul 15, la meciul cu Dinamo
0
5 lucruri care nu s-au văzut la TV la Farul - Dinamo » „Se întoarce Politic?”. Reacția lui Andrei Nicolescu
0
Învins de Dinamo, Ianis Zicu a răbufnit: „Urât! Ăsta e cuvântul”
0
A depus armele, după Farul - Dinamo, și a numit cele două favorite la titlu: „Noi nu mai avem nicio șansă”
1
Știri din fotbal internațional
Inter - Torino 2-1 » Echipa lui Cristi Chivu, prima semifinalistă în Cupa Italiei
2
Arsenal - Manchester City, cu trofeul pe masă » „Cetățenii” s-au calificat fără emoții în finala Cupei Ligii
0
Isterie la sosirea lui N'Golo Kante la Fenerbahce!
0
Istorie în UEFA Youth League: 50.000 de oameni au venit la meciul cu Inter!
3
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
Mea Culpa.Și Dică o plesnea bine. Fotbaliști de execuție, dar în fotbalul colectiv de astăzi se caută atleți, nu fotbaliști. :)) Noapte bună!
Claudiu niculescu, jean barbu....au mai fost care o dadeau bine. Hai sa nu exageram. Lupu era prea lenes sa fie perfect. Budescu a fost prea lenes si la chinezi. Daca nu ii vine mintea la cap la steaua moare speranta.
” în folosul. În fine, ne scriem în week-end-ul viitor.
Pana atunci vezi ca a cazut mina pe voi. Pacat de stadionu ala nou care se construieste, dar am o idee, faceti-l cu acoperis total si o sa semene cu o sera. Mai ramane sa vi cu cartofi,ceapa,rosii,etc.
Măi omule. Eu nu înțeleg ce ai cu mine. Nu-mi place ce a devenit echipa aia, atât. Nu-mi place că înghite fonduri locale uriașe, bani ce pot fi direcționați, cu folos, în scopul comunității de acolo. Să aibă un trai mai bun.
Si tu!In multe alte ipostaze!Ai fost nesuferit si am raspuns la fel!Ne mai scriem!Daca e cazul!Ai grija!Tu,ca eu nu te-am atacat cand echipa ta suferea!Sa nu uiti!O sa va mai facem zile negre in prima Liga1!
Ar trebui să fii mai atent la nuanțe. :))
OK!Am iesit, ca eu maine am de condus o afacere si n-am chef de gramatica ta asta seara!Sa ai o viata linistita! P.S. Cand vii la toamna sa iei muraturile facute de mama ta, sa vi sa vezi stadion!...Sigur o sa ti` se acreasca`! Nu muraturile!La ce hater esti,e de inteles!
Crede-mă pe cuvânt, ți-am mai zis de n ori că moshu e alt user. Poți să-mi dai parola de la contul ăla cu „ new entry ” dacă o cunoști. :)) Nu mă supăr, chiar vreau să recuperez acel cont.
Stiu!Tu nu esti nici unul dintre ei!Nici `modestxxl`,esti doar `samertx`, cel demascat de unu de pe aici(the best judge),ca mergi la ,`stapane`!Esti cu `hatereala` in suflet ptr Pandurii si asta datorita destinului tau!Ai trait aici in Tg-Jiu cand erai micut si ai frustrari!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.