Alte știri din fotbal
„Atenție mare!” » „Câinii” se mobilizează pentru o victorie crucială: „Mai rău decât e acum nu o mai prindem pe FCSB!”
0
FCSB - Dinamo, derby de România în etapa a 19-a » Echipele: Charalambous și Kopic au mari bătăi de cap
0
Din China, Astrit Selmani vede Dinamo într-o situație extraordinară: „Eu chiar cred!”
0
Aproape că a început să plângă în direct când a vorbit despre Cornel Dinu: „Mi se rupe sufletul când îmi răspunde așa. Fii puternic, Mister!”
0
Știri din fotbal internațional
Am pătruns în fortăreața în care Cristi Chivu pregătește succesele lui Inter » Ce am găsit în impresionanta bază din Appiano Gentile: „Echipa nu sunt eu, nu ești tu”
0
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Echipele probabile + cote
0
La 40 de ani, dublul campion european a văzut primul „roșu” direct din carieră!
0
Al doilea val de arestări în scandalul pariurilor! » 29 de fotbaliști, dintre care doi de la Galatasaray și la Fenerbahce
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Vameșii spanioli au rămas fără cuvinte când au văzut ce avea un român în ...
Libertatea
Respect cea mai minunatei Galerii din Romania, ce face Dinamo e UNIC. Ajuta prin toate mijloacele posibile
Am fost și eu. Acum am plecat. Mănânc ceva și la 6 jumate sunt înapoi. Azi joacă Dinamo București cea mai titrata echipă din Liga 1 !!! Forza Dinamo!!!
Lali, treci la lopata, ca s-a racit ceaiul din marmita trimisa de talpanel drept “ajutoare” la dezapezirea din groapa! Daca lucrezi cu spor, diseara, la prezentarea in cazarma, ai sa primesti supliment un pesmet.
Lupte in mocirlă sau fotbal barjocură . Dacă se mai poate numi fotbal pe un stadion ca cel de la Pitești unde organizatorii au rămas repetenți . Au utilaje de dezăpezire , instalație de incălzire a gazonului dar se preferă a nu folosi aceste avantaje . Putem compara mizeria din fotbalul neaoș cu terenurile pe care se practică . Ca pe vremurile lui nea Calache cel *** , vezi indivizi care dau la lopată zăpada și alți cu galeți și bidinele de marcat liniile de demarcare . Râsu/Plânsu !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Poate ca de dimineata au fost doar cei de la C.S,asa cum ati scris voi,dar cand s-a dat pe grupurile si paginile noastre de suporteri e ca e' nevoie de ajutor,am venit imediat. Nu lasam noi Dinamo la greu...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Corect este ,,pui caruta inaintea cailor''. Din graba insa...am comis-o.
Iar nu au bani de incalzire
Ce sa porneasca Dinamo, Botosani, Arges etc???? Sub gazon e pamant statut de sute de ani!
Cred ca sunt vreo 6-7 echipe care merita sa joace in Liga 1. De asta au si primit licenta inca 9-10 echipe. Cred ca am fi fost singurii din lume cu 6 echipe in L1, daca se dadea licenta pe bune!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.