Alte știri din fotbal
Pleacă Andrei Nicolescu? Președintele lui Dinamo a răspuns: „Decizia este a acționarilor”
1
Transferul încercat de Rapid nu îl încântă deloc: „Să nu fie cum a fost Koljic”
0
Ionel Ganea, atac la adresa lui Ciprian Marica: „Un om fără caracter! Vreau și eu să-i transmit un mesaj”
8
Premierul desemnat Eugen Tomac are o propunere neașteptată pentru sportul românesc: „Cupă comună cu această țară!”
3
Știri din fotbal internațional
Istvan Kovacs se va îmbogăți după participarea la Cupa Mondială
0
Dan Șucu a făcut o investiție la 300 de kilometri de unul dintre cele mai riscante locuri de pe planetă!
0
Didier Deschamps răsuflă ușurat: starul Franței este complet refăcut pentru Mondial
0
Scrisoarea emoționantă a văduvei lui Diogo Jota către Andy Robertson: „Vei duce visul lui cu tine la Campionatul Mondial”
1
Lifestyle
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Realizatoarea TV nu s-a mai abținut » Mesaj public pentru Guardiola: „Te iubesc, Pep!”
1
Romina Gingașu, soția boss-ului Ferrari, gest fără precedent pentru familia afectată de drona căzută în Galați!
23
Trump îl avertizează pe Netanyahu că Israelul riscă să piardă sprijinul SUA ...
Libertatea
Cazul elevei din Cluj care ar fi fost drogată la banchet: testele ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Culisele celui mai costisitor caz de malpraxis din România: Medicul Natalia ...
Libertatea
Slabiciunea te determina sa cauti scuze,asa cum toti suporterii lui dinamo procedeaza acum.Se pare ca dinamo va pierde campionatul.Sincer nu au ce cauta in LIGA CAMPIONILOR,o competitie mult prea grea pentru ei.gsp-ul nu exagereaza deloc,in acest moment pe primul loc este Urziceni-ul.
Imi cer scuze in cazul asta. Daca vreti sa vedeti un meci adevarat,uitati-va la campionatul Angliei, Spaninei, Portugaliei etc. La noi nu o sa vezi nici peste 100 ani ceea ce se joaca acolo.
Asa dar s a observat k asistentul era cu mult in spate si nu avea de unde sa vada unde se termina faultul si dak e offside sa i dea steaua o medali k o merita sigur!!! Una de cateva mii!!! Pana la urma nu doar dinamo e ajutata
Si aesti comentatori unde vad reluarile??? Nu se vede clar k e offside??? Si pe langa asta mai si spun k faultul incepe inafara careul dar se termina tot acolo domnilor nu cum vedeti voi ca se termina in careu reluati fazele de mii de ori k sa vedeti k ati gresit!!!1 Si sa va mai invatati lectia si sa va uitati bine pe foaia de joc sa vedeti ce juktori joaca si ce juktori nu k de fiecare data comfundati numele k va faceti de rusine
Ce aveti ma? Stancu vreti sa ziceti ca era in offside? Sunteti cu capu, sa o zic pe limba voastra de pustani care nu ati terminat clasa a 8-a si va uitati la 2 echipe si nu stiti ce e ala fotbalul.
ba astia cu butelia,VALEA.
acu nu mai puneti de alea cu,,Ce zici a fost penalti? ce zici a fost off?
uite asa se strik un meci!!! Sa le fie rusine nesimtitilor astia de arbitri si tusieri!! Strik toata frumusetea campionatului pt k echipele mari sa si atinga scopul k dak Steaua no poate sa ajunga pe bune in eufa makr sa o ajute arbitrii k sa nu aiba emotii!!!! NESIMTITILOR
decand a iesit jiji din parnaie se vede
Acum ce se va mai intampla cu acest tusier care in prima faza nu vede k este offside si dupa ce k e orb mai inventeaza si un penalty care se vede clar k nu este pt k faultul a fost in afara careului!!!!! Ar trebui sa fie si el eliminat pt doua greseli grave in aceeasi faza!!!! Degeaba incerca DNA ul sa faca ceva k ei tot gresesc voit sau ne voit!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.