Alte știri din fotbal
În timpul umilinței cu Tromso, Nelu Varga a decis să îl demită pe Folha și a sunat antrenorul dorit! Răspunsul a venit pe loc
6
Gigi Becali îl pune la punct pe Florin Tănase: „Înseamnă că nu mă cunoașteți bine”
2
Vikingii ne-au luat fața! Continuă coșmarul din Nord: de la Silkeborg, la Hacken și Tromso: lista „umilințelor” echipelor românești
4
De cine se teme Florin Pîrvu înaintea meciului cu Dinamo: „Pot face diferența”
0
Știri din fotbal internațional
Românul acționar la Tromso a numit marea diferență între fotbalul norvegian și cel românesc: „Exact cum a spus Camora!”
0
Se poate și mai rău! CFR Cluj - Tromso 0-5 nu a fost cel mai drastic eșec el serii europene
0
Florin Prunea, dizgrațios pe stadion, ca delegat UEFA: „Vă arăt ceva frumos. E ce trebuie, fratello?”
2
PSG a oficializat transferul de 50 de milioane de euro
0
Lifestyle
Și-a etalat formele lucrate la sală pe plajele din Egipt » Campioana națională, imagini spectaculoase din vacanță
19
4.700 de locuri și gazon artificial » Cum arată stadionul din Finlanda unde Universitatea Craiova joacă azi
6
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
4
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
1
Consumatorii casnici nu vor fi deconectați, a anunțat Ilie Bolojan. Marile ...
Libertatea
„Ne-am îmbolnăvit toți”. Coșmarul unor români într-una dintre cele mai ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Vremea de vineri, 7 august 2026: peste jumătate de țară, sub avertizări de ...
Libertatea
"n-ai cu cine", nu va mai prideti minte cu prostii !
rosenborg a jucat in champions sheriff unde au jucat?
terminati bah cu aberatiile astea,ce mi-e rosenborg,malmo,sherif tiraspol?aceeasi marie,cu alta palarie,ce realizari au avut in ultimii ani,si nu numai.ati ajuns sa va certati acum si pe echipele cu care jucam in amicale?ce naiba?ar trebui sa-si controleze limbajul coloratul de sumudica,vrea asa de mult sa fie iubit de fanii rapidului,dar nu vede ca devine ridicol pe zi ce trece,aparand cu asa comentarii.uitati-va fratilor la lacatus,andone,hizo,nu-i auzi debitand prostii(asta tine de caracter)
meciul rapid-malmo este transmis direct in spania,franta,belgia,germania,italia,portugalia,argentina,brazilia si congo.numa' nemernicii astia de romani nu transmit partida...spun ca e o echipa de liga inferioara...n-or fi aflat ca au promovat?!?
este vorba de 10 fani rapidisti care au plecat din tara pentru a fi alaturi de baieti in spania!! din cate stiu niciun stelist nu a plecat in turcia asa ca ciocu mic si joc de glezne!!
pentru 10 rapidisti vreti acu si transmisie video live? Sunteti prea mici.
ALPINE SA MARI TU CA NU SUNTEM CUNOSCUTI?
rosenborg si malmo sunt mai titrare decat kapfenberg si sheriff !
Da, in Spania :))
D
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.