Alte știri din fotbal
Lacrimi și torțe: Nae Ungureanu, înmormântat lângă Ilie Balaci, în cimitirul Sineasca » Imagini emoționante: fanii și-au condus legenda din Craiova Maxima pe ultimul drum
2
Tănase și Crețu, out de la FCSB! Gigi Becali a intrat în direct și a spus totul: „Dacă îi dădea ăla o palmă, îl făcea una cu pământul!”
0
Detalii incendiare din haosul de la FCSB! » Vestiarul a „explodat”, jucătorii s-au săturat de Mihai Stoica: „Și Robert, șoferul, are tot atâtea meciuri prin Europa”
15
Un nou lider în Liga 2! Recital în Poli Timișoara - ASA Târgu Mureș. Clasamentul
22
Știri din fotbal internațional
Când încep negocierile cu Michael Olise » Strategia francezului e clară
0
Denis Drăguș, liber să semneze cu FCSB! Prima reacție a lui Gigi Becali: „E posibil să fie la noi”
16
Oficial! Chelsea l-a luat pe „Dibu” Martinez » Enzo Fernandez, iminent!
1
Adrian Mutu a ridicat în picioare peste 20.000 de oameni: „E un vis să antrenez aici”
2
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Ce este „Inelul de Aur”, bucla rutieră de 27.000 km, cât două treimi din ...
Libertatea
Venezuela vrea afară din Organizația Țărilor Exportatoare de Petrol. Cum ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
CTP a răbufnit după ce Nicușor Dan i-a luat apărarea șefului SPP: „Om cu ...
Libertatea
fara discutie este blat. cartulica sta caprita la steaua si dinamo.
11007 sper ca in viatza sa ai norocul sa mori inecat intr-o hazna si sa se cace lumea pe tine
baga blatu'!maine se implinesc cativa ani de cand a murit minicapitanul.hai sa urinam toti pe mormantul lui.ceau borcea.te iubesc mult!
NU SA VORBIT NIMIC DESPRE MECIU ASTA ::NICI O VORBA::ASTA E BLAT SIGUR :::AM SI PUS LA PARIURI 1 solist ...e fara discuti ..cartu cu dinamo ca becali ci varusu
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.