Alte știri din fotbal
Momentul care a stârnit hohote de râs în studio și l-a făcut pe Raul Rusescu să exclame: „Vai de capul meu!”
0
David Miculescu a răbufnit: „E o umilință! Dau și un exemplu absurd acum”
1
Ironia supremă! Faza serii pe Arena Națională, la FCSB - CFR Cluj
1
Daniel Pancu a început să țipe la flash-interviu: „Eu acum am aflat! Nu e egalitate!”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma - AC Milan 1-1 » Rezultat excelent pentru Cristi Chivu, care se desprinde în fruntea clasamentului din Serie A
0
Noapte sângeroasă! Au apărut imaginile: sârbii și croații s-au luat la bătaie, 23 de răniți
0
Juventus - Napoli 3-0 » Campioana Italiei, OUT din lupta pentru „Scudetto”?
2
Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Zeci de mii de români și polonezi au plecat din Marea Britanie, împinși de ...
Libertatea
Doamne ajuta :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vaselinele se roaga de asta de 6 luni . Asta spune tot , nu ce debiteaza postacii lui Eftimie Gelu pt o portie de mici .
Usor de adus petarde cand furi banii de la Stat / Romani prin smecherii cu "insolventa" .
Am exagerat cu chestia cu echipa a doua sau cu huiduitul. Am vrut sa punctez ca nu-l doresc personal pe acest jucator. Evident, argumentul e incontestabil, el nu vrea sa vina, iar daca as fi decident la Dinamo nu as sta sa ma rog de un jucator liber de contract. E vorba de imaginea clubului, Mulemo pare ca asteapta orice alta oferta, Dinamo e pe Hold de luni intregi. Asa ca, dincolo de exagerare, ai un contraargument pentru ca ar trebui adus? Nu-mi spune ca nu mai exista jucatori ca liberul asta de contract.
Aveti dreptate, doamna, e mare lucru in conditiile astea. Rednic e bun gospodar, face treaba buna cu material ieftin, nu ca la albanezi unde se arunca multi bani pe *** sterpe :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
BRAVO REDNIC!meriti felicitarile tuturor dinamovistilor!am trecut noua valuri fara infringere,asa ceva naste invidii!HAI DINAMOOOOOOOOO!
Oare ce ar spune un psiholog despre personalitatea unuia care rade singur la propriile glume sau care se citeaza singur pe net?
:)))))
Cainii ba tata baaaaaaaa
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.