Alte știri din fotbal
Elias Charalambous, anunț despre debutul lui Joao Paulo: „Sper să rezolvăm”
0
Fostul atacant al Craiovei cere o reformă în Bănie după umilința cu Farul: „Prea mulți străini, pe vremea noastră nu jucau nici la juniori!”
0
„Îi vreau pe FCSB în play-off” » Valeriu Iftime surprinde înaintea meciului direct cu „crocodilul”: „Să nu ne bată pe noi, au timp să-și facă punctele”
0
Juri Cisotti a semnat: „Ne-am întâlnit la o cafea”
0
Știri din fotbal internațional
Schimbă echipa?! » Negocieri pentru transferul lui Dorin Rotariu
0
A venit și sancțiunea sportivă pentru Inter » Ce riscă echipa lui Cristi Chivu la următoarea abatere a fanilor!
0
Pep Guardiola, discurs manifest despre conflictele din lume: „Cum puteți apăra asta?”
0
Cristiano Ronaldo, dat dispărut pe stâlpii din Riad » Fanii iau în râs conflictul cu vedeta lui Al Nassr
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Răzvrătire fiscală în localitatea unde a început Răscoala de la 1907. ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Un român a pierdut 6.700 de euro și un Audi A6, după ce le-a spus ...
Libertatea
nici nu trebuie sa se uite in trecut , ar trebui sa vada in prezent blaturile acestei echipe ca prea a ajuns precum gloria bistrita
dna-ul nu se autosesizeaza ion cazul ceapistilor de la cluj si fecesebe?
Daca vrei autograful lui Lacatus, sa stii ca te pot rezolva. Am o cunostinta, bun amic cu Marius. Asta e diferenta intre un stelist si un fecesebist. Noi avem respect pt glorii, voi le pociti numele :)))
Concluzia articolului: Gigi nevinovat (" Barabas liber, Hristos pe cruce! Hotii liberi, Becali in arest!")! ... M-am cutremurat! Gigi, de ce nu ceri reparații morale 1 meleon de Euro?? De ce, de ce?? Hai, poate găsești o judecătiloare în pragul pensionării (45 de ani, pe acolo) care să te "reabiliteze"!! Hai, știim că în Românica merge!
Tot asa o sa vedem curand DNA INTERVINE, FCSB EXCLUSA DIN FOTBAL !
Sa intervină la meciul cu Ulmi, sa ii facă o radiografie arbitrului pentru a depista nivelul de pizza si Ciucaș din organism
Cum naiba se întâmpla ca au fost împotriva cluburilor prietene CFR si Sepsi, grupul de la Cluj e tare
Sa vina si in curtea bercenarilor. Inutil de spus ca fc fcsb nu e Steaua :))
DNA intervine în liga 1 iar în prim plan apare Dan Nistor în tricoul Universității Craiova. Cel mai cunoscut din poza de 3. Chiar nu găseați o poză doar cu jucători de la UTA? Ce înțelege cel ce doar citește titlul și privește poza?
Practici vechi, nu este o noutate pentru nimeni si pentru nici o echipa. Toate echipele daca pot si isi permit fac asta. Vorba Eclesiastului. Citez: " Nimic nou sub soare " am incheiat citatul. Dati afara si interzis pe viata sa mai activeze intr-un club sau echipa de fotbal. Taind intr-o lume in continua depravare totul se va aranja intr-un fel sau altul. Cainii latra, ursul trece iar in final totul va fi OK ca si pana acum , ceva specific si la moda in tarisoara noastra. Va salut pe toti, si sper sa mai vedm si fotbal pe bune.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.