Alte știri din fotbal
Pleacă Mihai Stoica de la FCSB după ce Gigi Becali l-a numit pe Baciu antrenor? „Să stea liniștiți și să nu se mai ducă după fentă”
0
Raul Rusescu, după ce a aflat cine vine antrenor la FCSB: „Îl știu bine. În cazul ăsta, va pleca!”
0
FC Argeș își pierde golgeterul! Gazeta are numele: primii trei jucători care pleacă sigur în vară
0
Schimbare » Ce va apărea pe tricourile Universității Craiova din sezonul viitor
0
Știri din fotbal internațional
Următorul pas al carierei lui Denis Drăguș
0
Lotul Portugaliei pentru Campionatul Mondial din 2026 » Decizia în privința lui Cristiano Ronaldo
0
UEFA se delimitează de FIFA și nu adoptă noile reguli ale cartonașului roșu
0
Dorit de Barcelona, căpitanul lui Cristi Chivu a spus dacă rămâne la Inter: „Sunt aproape...”
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
4
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Un avion F-16 românesc a doborât o dronă, în Estonia: „Probabil era o dronă ...
Libertatea
Ce ne așteaptă dacă președintele nu reușește să facă un guvern stabil. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cât lucrează bucătarii care câștigă 3.000 de euro în Croația și Muntenegru. ...
Libertatea
Ziua in care scapam de cioban este ziua renasterii fotbalului romensc.
Nu fac față, trebuie să luăm un atacant în dreapta. Si se bate sa-l ia pe Stefanescu ala care joaca predilect stanga :))))))
Era foarte bun Cordea. Bine că a plecat! La fel și Edjouma. Hai cu ratarea titlului!
Fugiți bre d-aci cu Ștefanescu!GG se da de ceasu morții ca sa-l pacaleasca pe Daniel Popa- de la U Cluj- sa semneze cu echipa lui!
Becali asta e tot mai *** pe zi ce trece: nu zicea dupa turul cu danezii ca Andrei Cordea nu a vrut sa marcheze ca a jucat pentru adversar? acum zice ca ii placea de Cordea :))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Lasa-l pe Cordea gigele. Problema ta e ca n-a fost Birsan pecteren.
Repet, daca Olaru nu este suspendat, inseamna ca astia chiar isi bat joc de o tara intreaga ! Se creeaza un precedent urat...nimeni nu o sa mai respecte pe nimeni...o sa ajunga jucatorii sa isi dea pamtalonii jos la interviuri..ca oricum nu sunt suspendati !
Nu am vazut meciul..nu stiu daca echipa *** de gigi a fost dezavantajata...! Sa zicem ca da,pai astia fac iar revolutie ? La fiecare meci in care sunt dezavantajati, ies in presa si lovesc in stanga si in dreapta ? Se fac cate 100 de articole ?!? Cand ei ***...nu se mai face atata caz..ba chiar incearca sa isi bage si degetul in ochi, sa zica ca de fapt nu s a gresit ! Clubul asta si oamenii de acolo sunt asa falsi si perversi! De unde pana unde isi permite un fotbalist sa declare chestiile alea ? Olarule, joaca ba fotbal si lasa tu declaratiile despre kovacs si camera var ! Iese gigi in presa...iese ***...dar tu taci bai si joaca fotbal ! Olaru trebuie suspendat grav ptr asa ceva....nu se poate bai sa vorbesti tu asa ! Ia uite ba la ei..sunt si dezavantajati intr un meci si vor sa darame tara....! In anul retrogradarii lui Dinamo au fost cel putin 10 meciuri in care am fost furati pe fata..poate nu cadeam....si nu s a mai facut atata caz ! Invatati ba sa pierdeti, nu s a faceti ca *** si in teren si la declaratii !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Jijiii, nu uita să dai a zecea parte din câștigurile de azi la biserică…
e clar, sosodica vine la FCSB in maximum 3 saptamani.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.