Alte știri din fotbal
Petrecerea Craiovei s-a mutat pe malul lacului! Mihai Rotaru, scandări cot la cot cu jucătorii
1
Coelho s-a urcat pe masă în conferință! Fotbaliștii au năvălit peste antrenor
0
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Dar nu e fcsb
Vezi ce scrie trolul ala? Ca ne ați dat meciurile după ce l am luat pe Miculescu. Poate i explici ultimele meciuri cu noi. Sa i amintești omului ca e uituc. Neam cu firicel.
"Cateva" au fost 4 meciuri de când a venit Miculescu. 3 în campionat din care am pierdut 2 și am învins odată și un egal în Cupa. 2-2 in grupe. Dragă trolule. :))) Pare ca o dai de gard tot mai des. Poți scrie cu capslock și tot nu înseamnă că ai dreptate. Hai. Pa! Iar te fac mare și nu vreau asta.
Ce-o mai face florian prostu', casalotu' nostru, amic cu agramatu' agramatilor, tibi iq33 Firicel !? Stii cum e, prostii gramada se aduna gramada !! :)))
Imediat dupa transferul lui Miculescu au fost cateva meciuri in care UTA (o formatie colturoasa rau la vremea aia, antrenata de Laszlo Balint) nici n-a miscat in fata zecesebe-ului. In rest, ramane fascinant cum incerci sa proiectezi frustrarile tale de zecesebist zecesebit asupra altora :)) La 0-12 esti totusi un invingator, este? Sigur ia gigi titlul anul asta sau macar se bate la el sau macar il vinde pe Florinel cu 5 "meleoane" sau.... :))
Stai putin. Sa înțeleg...Deci tu spui ca nea Vasile e un pesedist bun iar Ciolacu nu e. Dar dacă rămânea nea Vasile și trecea legea și Ciolacu nu dădea nici o declarație vis a vis de Ghencea era și el bun? Sau cum? Ca la tine dacă e cu csa e bun, dacă nu e cu csa omoară oameni. Cum e? :)) Ți au rămas puțin lucruri...aia cu justiția, asta cu PSD pe care nu o înghite nimeni și bucuria când pierdem. Scuza ma dar sa te bucuri pentru echipa ta când începi??
Da. Bine. Cum zici tu domn arbitru. Ma scuzi. :))) Vedem ce o sa zici când o sa fie asa ceva împotriva voastră. La revedere.
AHAHAHAHAHAHAHAHAHAH NU TI-E RUSINE MA? :)) REGULAMENTUL ZIE CA NU SE DA PENALTY DACA MINGEA LOVESTE MANA DUPA CE A LOVIT ALTA PARTE A CORPULUI. Adica dai cu piciorul sau cu capul in ea si iti sare in mana, sau trage adversarul tare si iti sare din sold in mana etc etc. Aseara mingea a lovit practic SIMULTAN pieptul si mana, NU E VORBA DE UN RICOSEU, deci hent clar si 11m.
Nu mă asociez deloc, îl detest total pe Becali. Dar steaua a existat înaintea lui și va exista și fără el.
Rușine ție că pocești limba română. "Ca și jurnalist"? Îți recomand piesa "Ca și" a trupei Taxi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.