Alte știri din fotbal
Mircea Rednic a numit favorita la titlu: „L-ar lua pe merit! Ca antrenor, îmi dă o stare de siguranță”
0
Președintele Craiovei la ultimul event din Bănie nu are dubii înainte de „ziua zero”: „Două din trei sunt rezolvate. Vor fi 60.000 de oameni în stradă”
1
Dinamo - CFR Cluj, pentru locul 3 în Superligă » Echipele de start + Imagini și informații de la „Arc”
1
Csikszereda – FC Botoșani » Deschidere de scor în minutul 48
0
Știri din fotbal internațional
Prima femeie-antrenor dintr-un campionat de top a încheiat aventura cu încă o victorie categorică
0
Gaziantep - Bașakșehir, meci dificil pentru Mirel Rădoi în Turcia: echipele de start
1
Semenyo aduce Cupa Angliei pe Etihad » Manchester City o învinge pe Chelsea în finala de pe Wembley
0
Motivul incredibil pentru care tânărul de perspectivă ratează CM 2026: „M-a sunat tatăl lui! E lipsă de respect”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Povestea lui Valentin, polițistul din Galați care a fost găsit mort în ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
S-a luat de ei?:)
*** Faci prozelitism pentru dușmani? :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ti se pare ca CFR-ul joaca ceva? Daca ar veni D. Petrescu la noi (cu lotul actual), ar castiga campionatul la pas...
Aia au un motiv sa suporte bataia de joc a lui gigi...audienta si bani ! Mai grav e de aia care accepta bataia de joc gratis..suporterii echipei lui gigi !!! Duceti va la csa steaua care joaca in templu
Ba, tot nu ai explicat pt ce romanii trebuie sa plătească din banii lor un prostănac puturos și incompetent ca tine! De ce!? De ce!? Deeeeee ceeee!?
Pai e un bufon, ma bucuram ca nu e ***...atata tot!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Te bucurai ca in sfarsit aveti antrenor cand "semnase " cu voi..vroiati sa va strangeti in jurul lui..acum e pacalici
Stie la cate puncte e de CFR dupa (doar) 3 etape?:))) Nu i-a spus nimeni?:) Culmea e ca iau campionatul cu *** pe banca, care se crede Mou jr!:)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu tu. Silvică. E periculos, se pricepe la resuscitări. :))
Ascult si eu ce declara gigel..bai, serios va intreb..cat rezistati ? CUM SA SUSTII ECHIPA ASTUIA ? CUM ?!?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.