Alte știri din fotbal
Nicolescu le-a bătut obrazul fanilor lui Dinamo după ce a fost înjurat chiar de ziua lui: „Trebuiau să țină cont”
0
Veteranul lui FC Argeș a reacționat după thriller-ul cu Rapid: „Ne lasă un gust amar”
0
Singurul jucător de la Rapid care i-a impresionat pe Săpunaru și Ilie Dumitrescu: „O să mă repet de zeci de mii de ori”
0
Au făcut „praf” și meciul FC Argeș - Rapid: VAR-ul a fost, din nou, degeaba » Verdictul specialistului: gol anulat greșit și penalty acordat eronat în prelungiri
0
Știri din fotbal internațional
Mohamed Salah poate rămâne în Europa: ofertă astronomică primită de egiptean
0
Arne Slot, după ce Liverpool a suferit un nou eșec în Premier League: „Face parte din sezonul nostru”
0
Arbitru exclus de la Cupa Mondială după o investigație pentru agresiune sexuală: „Am cooperat pe deplin cu ancheta poliției. Este păcat că FIFA a decis asta”
0
Echipa românilor din Anglia s-a desființat după 20 de ani! » Motivul care a dus la dispariția clubului devenit simbol pentru diaspora
1
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
7
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
2
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Traian Băsescu, despre Ilie Bolojan: „Pentru mulți e un soi de Mesia”
Libertatea
Autostrada din mijlocul oceanului care costă 200 de milioane de euro pe ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
FC CIRCUL FCSB. Faci Ce Spune Becali! Noi râdem de ei. Asta e sensul existenței lor: sunt principala sursă de amuzament în fotbalul românesc.
Cred ca daca jucat Uta, Botosani cu adversarele alea..le bateau si nu se mai vorbea despre cat de slab este fotbalul in Romania...! Parerea mea e ca nu suntem atat de jos sa ne elimine descultii aia...ci doar fcsb si craiova sunt sub orice critica. Priveste meciul asta sa vezi cum aradenii mananca terenul, iar aia ai lui gigi dorm in ghete..fricosi...nu stiu ce sa faca....gigi ai rotaru au *** ambele echipe
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cine vrea binele fotbalului de la noi,la modul general,ar trebui fiecare sa-i transmita pe orice cale acestui bisnitar ordinar si parvenit,gigi becali,ca,pierzand simtul realitatii,e atat de prost incat nu-si mai da seama.
E omul lui geli.
Sunt curios sa vad atitudinea lui Mustață la următorul meci acasă.
FCSB este condusă...CS Universitatea a pierdut 1-2 cu Botoşani...înfrângerile din KL cu nişte echipe slab cotate nu au fost întâmplătoare...
Exact, nu are nicio treaba. Petrea avea o treaba. Daca ai vazut meciul de la Erevan + ce s-a jucat astazi, e destul de evidenta diferenta din timpul mandatului lui Petrea vs dodoran.
La voi de antrenamente se ocupa pintii..ti am mai zis..o tot tineti cu dodoran care nu are nici o treaba acolo
Începi meciul cu Oaida deși ai 7-8 jucători noi în lot.
Salutare! Ti-am zis de dimineata, pariul zilei de azi erau FCBT si UTA. Nu prea joaca nimic astia cu dodoran pe banca, chiar daca e ciobanul cu schimbarile, ce se intampla la antrenament tine totusi de un antrenor.. si se pare ca Petrea era mai bun.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.