Alte știri din fotbal
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrecu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Iranul amenință că va bloca o altă strâmtoare vitală pentru comerțul ...
Libertatea
Eu am citit. Tu le-ai citit?!? "Echipa de fotbal profesionist a fost transferată și și-a continuat activitatea". Hai, explica-ne: CAND A RETROGRADAT STEAUA? Au spus judecatoarele asa ceva? DIMPOTRIVA! ECHIPA A FOST TRANSFERATA SI SI-A CONTINUAT ACTIVITATEA!!! Tu esti chiar prost, dar o placere vinovata, de cand ai pus botul la teoriile ninonistului cu 'silvio admin pe gsp' - pornite de la niste mesaje scrise pe un articol mort despre Dota, lucrurile au fost clare :))))
Eu zic ca omul nu mai intelege notiunea de a pune suflet pentru o echipa! El nu mai poate intelege de ce se supara lumea ca pierde echipa lui,afacerea lui! El are o afacere,o conduce cum vrea si nu e treaba lui ca nu mai poti tu sa vezi cum pierde el bani! Pe modelul....ce-ti pasa tie daca la Mega S-a spart o lada de vin???? Vina e A Csa-ului si a generalilor care au furat tot si au dat echipa! La cati bani aveau,putea sa le pese de echipa de fotbal Steaua!
In 2003 s-a evaporat din prima liga, si s-a telefonate in 2017 in liga a patra, dupa 14 ani!:))) Ce n-ai inteles, faptul ca JJ n-a avut acceptul sa foloseasca numele Steaua, pentru ei inseamna ca nu mai e aceeasi echipa! Asta-i argumentul lor suprem...
Pai tocmai aia e ideea.. sa nu mai vina presuri la echipa! Jiji a avut o tentativa de a-i ceda carma lui Sumudica.. va mai avea astfel de tentative si pe viitor, probabil se va concretiza intr-un final.
Steaua a retrogradat vreodata, pentru a fi nevoita sa promoveze? Cand, unde, cum? Hai, raspunde, curaj :)). CAND A RETROGRADAT STEAUA?
Adica Csa va ceda IAR echipa....echipa care o va lua de la 0 pentru alt patron! Apoi,o sa faca Csa alta clona "Steaua" :))) .Ori ati gasit fraierul care sa va inchirieze cu milioane bune de euro anual denumirea si desenul,ori se pregateste cea mai mareascarada din liga 1.....dupa impartirea palmaresului in 3 :)),inaolventele lui dinamo si salvarea ei de la reteogradare si minciunile lui Talpan ca Csa are palmarea pana in 2003 :)))
Au dat-o si n-au mai luat-o niciodata inapoi!:))) Si au infiintat o clona!:))) Pai daca erau smecheri, trebuiau sa-i ia echipa lui JJ, nu sa infiinteze alta!:)))
Disperarea de a vinde? Pai Morutan de ce nu mai ajunge la turci? Daca era disperat, il dadea si pe 2 milioane. La fel si pe Tanase. Ii doar un cioban prost si ambitios, care isi saboteaza propriul club. Va ajunge atat de jos prin rezultate, pana, poate (hopefully), va constientiza ca greseste si va lasa un antrenor adevarat pe banca. A avut o tentativa cu Sumi, dar era dodoran la manastire. Daca continua in ritmul asta, e posibil sa vina un antrenor nou pana in septembrie.
Echipa nu mai e la Csa...tu sustii un club sportiv,niste sectii de sport....pe mine nu ma intereseaza cine ia medalia la canotaj,poate sa fie de la Dinamo,o ia pentru Romania! Eu suatin echipa de fotbal infijntata in 1947 si cedata de Csa in 1998....eu am sustinut acreasi echipa de cand m- nascut si 0ana azi si nu-mi schimb echipa in functie de patron! Am fost mintit cand mi s-a spus ca echipa aduna trofee in palamres,dar dupa tot efortul de ani de zile al lui Talpan, aflat,dupa cum a decis instanta,ca palmaresul e al patronilor,nu al echipei! Fc Fcsb,a castigat palmaresul impartit in instanta in 3,pentru ca a avut 3 patroni,cand n-o sa mai fie Gigi,o sa castoge trofee pentru alt patron!
*** Tu parca spuneai ca n-ai mai mers pe stadion din motive personale, nu pentru ca era ciobanul patron sau ca nu mai era vorba tot de Steaua. Asuma-ti deciziile de tradare, ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.