Alte știri din fotbal
Olimpiu Moruțan, primele cuvinte în calitate de rapidist: „Altcineva nu ar fi rezistat dacă era în locul meu!”
0
Mihai Stoica a numit cele două echipe care se bat la titlu în Superliga: „Pe ele le văd”
0
Hermannstadt - Dinamo, în etapa #23 din Superliga » „Câinii” pot urca pe locul 1
10
Dennis Politic, OUT de la FCSB: „Negociem cu un club pentru el”
7
Știri din fotbal internațional
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Inter - Pisa, în debutul etapei #22 din Serie A » Echipele de start
1
Dzekomania la Gelsenkirchen » Suporterii lui Schalke au cumpărat mii de tricouri ale atacantului de 39 de ani!
0
Eden Hazard revine în atenție cu un transfer în Italia » E colegul lui Ronaldinho, Eto'o, Roberto Carlos și Zenga!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Tudor Chirilă, replică dură pentru Grindeanu: „Sluga lui Dragnea, prietenul ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Ce a răspuns Nicușor Dan, întrebat dacă România va plăti un miliard de ...
Libertatea
Daca avea un contract de care era multumit, ce rost avea o noua oferta? Era cea mai buna reducere ? Asta poate sa fi vrut.
Nu știu de unde au informația domnii de la GSP că a primit ofertă de reducere a salarului , când in presa locală apare declarația lui Sorin Botis care declară că Otele a refuzat cea mai bună ofertă din istoria clubului? Cine știe adevărul ?Domnii de la GSP sau ziariștii locali ? https://www.***.ro/2023/01/03/uta-nu-vrea-sa-si-piarda-gratis-golgheterul-botis-otele-a-refuzat-cea-mai-buna-oferta-din-istoria-clubului-deocamdata-e-pe-lista-de-transferuri/
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bine zis.
Liga-i putreda pentru ca Romania e putreda.
Cred ca transferuri mai mari se fac in Republica Moldova. La noi așa zisele transferuri sunt de tot râsul
Pai Otele a dat 5 goluri si ii bagi ***-n coaste? Si pt ce? Vai de strategia voastra ca si club in frunte cu iscusitul LB si impresarul cel priceput! Daca retrogradeaza e cam gara treaba! Imitatia asta de patron care pastoreste echipa spera sa vanda ce si mai ales cui? Reteta de succes e simpla! Banutul public se imparte doar cu oamenii de incredere...)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ba cat tupeu frate, d-aia evita orice fotbalist (inca ne-esuat) Romania. Deci din cauza managementului infect, antrenor, whatever, care i-a adus pe pozitie retrogradabila SI pentru ca tre sa achite ei 50k clauza de formare, forteaza jucatorul sa-si reduca salariul (care s-asa probabil e ca naiba de mic). Cat timp vor veni jucatori in Ro pe salarii infecte, neplatiti la timp luna de luna, si agasati constant sa umble la contract mereu, asa va ramane liga asta putreda.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.