Alte știri din fotbal
Final de drum pentru Daniel Oprița: „A fost ultimul meu meci la Steaua!”
0
Adrian Popa nu s-a ferit să vorbească despre problemele de la Steaua: „Aproape toți sunt la final de contract”
0
Ioan Ovidiu Sabău, mesaj special pentru foștii elevi înainte de derby-ul cu Craiova: „Pe ei este presiunea mai mare. Uite cum trebuie să joace U Cluj!”
2
Culisele „războiului” dintre Costel Gâlcă și conducerea Rapidului » Iată tabloul complet
2
Știri din fotbal internațional
Chivu i-a prezentat scuze în meciul care i-a adus titlul lui Inter! » Cum se poate revanșa față de jucătorul frustrat
0
Sead Kolasinac a acceptat oferta și va juca pentru clubul său de suflet
0
Robert Lewandowski și-a anunțat plecarea de la Barcelona: „Cel mai incredibil capitol al carierei”
1
Alegere crucială pentru Real Madrid » Îi cer imperios lui Florentino Perez să renunțe în vară la una dintre vedete
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
9
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cum a reușit un băiețel de 12 ani din Ucraina să dezactiveze o dronă ...
Libertatea
Da, in Bucuresti locuieste juma' de tara.
Pai in Bucuresti sunt mai multi locuitori decat toate judetele alea la un loc !
Majoritatea romanilor pe care ii vezi tu. Muta prin Vaslui, Teleorman, Olt si altele si iti schimbi parerea.
????
Sa speram ca nu te zapaceste "sucesul" si la intoarcere sa ai degetele rare cind trebuie sa prinzi basica. La ce poze a postat modela ta ... nu te vad bine. Sper sa ma insel... Toata ziua 11m si la noapte nici 10 cm) sa nu iti rupi genunchii ca apoi ajungi portar de hotel
Las-o jos ca macane , majoritatea romanilor ies de la market cu carucioarele umplute cu varf . Ce va mai place sa va victimizati !
Cind majoritatea romanilor se uita prin raionul cu carnuri si brinzeturi ca turistii la Mona Lisa la Luvru, voi ne bombardati cu diversi privilegiati/cocalari/interlopi care se falesc cu excursiile lor exotice! Rusinica!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu mai publicati astfel de materiale. Majoritatea suporterilor fcsb nu au bani de concedii in afara tarii. Cel mult de un weekend la Eforie Nord. Nu e corect fata de ei.
Cu 3 zile in urma ati scris ca pleca cu Pantea in Dubai.....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.