Alte știri din fotbal
Aurel Ţicleanu îl laudă pe Coelho: „Mutare de antrenor”
0
„Dacă nu Craiova, atunci cine?” » Rodion Cămătaru e sigur că oltenii sunt favoriți la titlu: „FCSB nu mai are timp”
0
Campionul cu FCSB, negocieri cu CFR Cluj » Dinamo și alte două echipe din Superliga s-au interesat și ele
1
Florin Prunea, iritat de arbitrul din Superliga: „Poftim! Vrei să ieși tu în evidență, chiar dacă ai greșit!”
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal - Manchester United » Duel puternic în runda 23 din Premier League
0
Continuă scandalul la Lazio » Maurizio Sarri a sărit la gâtul patronului Lotito: „Jucătorii nu pleacă din cauza mea, ci de asta”
0
Barcelona - Real Oviedo, duel în runda 21 din La Liga » Catalanii primesc vizita „lanternei roșii”
0
Juventus - Napoli, în etapa #22 din Serie A » Echipele probabile + cote
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Un an de la furtul Coifului: principalul suspect i-a dat zeci de mii de ...
Libertatea
Eu unul nu am auzit pana acum de V L.Binenteles imi plac adevaratii jucatori ai lui Dinamo .De asta sincer n-ama uzit.Ar trebui sa-*mi * fie frica ?
fata de altii este un castig clar, a fost cel mai bun in meciul cu FC Brasov, la fel si Matei care a avut cateva incursiuni, incet-incet poate vom castiga si noi niste jucatori pt un nou titlu, cine stie, FORZZA DINAMO !!!
O sa vedem dupa meci, unguroaica proasta, sti cat tine o mama ungur gravida un pui de ungur? 9 luni :))))))))))))))))))))))
V-ați asigurat că iar jucați în 14? Dacă da, toate șansele ca Дина́мо să bată.
incepi sa te misti in comparatie cu altii, dar mai ai de munca.
la table, la ce bateti, ca in deplasare sunteti niste mielusei jigariti.
Pai daca nu accepta sa stea acasa, care este problema ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.