Alte știri din fotbal
Mihai Stoica dinamitează începutul sezonului: „FCSB e favorită la titlu, nu Craiova! Fără discuții” » Ce cred bookmakerii
8
Noua forță din fotbalul englez transferă de la Barcelona! Încă o mutare spectaculosă
0
Adrian Mazilu, așteptat să se relanseze la o altă echipă din Superliga: „Aș putea să-i dau o mână de ajutor”
1
Robert Bădescu, fundașul lăudat de Șucu la Rapid, a semnat cu alt club din Superligă
1
Știri din fotbal internațional
Mesaj straniu după transferul eșuat al lui Cristi Chivu » Motivul pentru care Khalaili a picat la vizita medicală
0
FBI și FIFA s-au întâlnit și au decretat: „Meciul cu cel mai mare grad de risc de la Campionatul Mondial”
0
Câte bilete s-au vândut pentru U - Dinamo Kiev. Pe câți fani mizează ardelenii: „Ar fi o minune”
0
Sorloth a rupt tăcerea, după amenințările cu moartea: „Am vrut să-i pasez lui Haaland, dar...”
1
Lifestyle
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Vinicius s-a împăcat cu Virginia » Fotografia „interzisă” care i-a dat de gol
2
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din istoria fotbalului românesc nu a fost abandonată
11
Când a apărut ea, nimeni nu s-a mai uitat la Haaland și Kane » Ivana Knoll a făcut show la Norvegia - Anglia
9
Ce s-a vorbit în spatele ușilor închise la Cotroceni: variantele de premier ...
Libertatea
Motivul pentru care Marian Ceaușescu l-a urmărit pe Ilie Bolojan cu o cușcă ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
Cod galben de ploi torențiale, vânt puternic, descărcări electrice și ...
Libertatea
faceti front comun cu celelalte echipe si datii afara pe acesti impostori ce arbitri care gresesc, flagrant!! toata lumea plateste, cand greseste; arbitrii NICIODATA!!!
Domnu cu bani, mai cititi si Dvs. o carte( sarantoc?) daca tot aveti timp liber.
Mare dreptate ai, patroane moldovean, ati jucat prost aseara, mai ales in a doua repriza, Ogenda a jucat ”pe vârfuri”, cred ca deja a inceput sa se protejeze, sa nu rateze vreun transfer afara iar transferurile voastre...scuze ati adus multi baieti alde Kage, Lupeta, Sila si Braun care nu sunt de Liga 1 !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.