Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Englezii și-au cumpărat masă de biliard de la o bunică » „Era moștenire de familie, dar luăm bilete cu banii ăia!”
0
Pierdere grea pentru nemți! Schlotterbeck, Mondial încheiat
0
Edward Iordănescu îi pune în așteptare pe greci!
0
Franța - Irak, în grupa I de la Campionatul Mondial » Echipele probabile + cote
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
George Simion, ultimatum pentru Adrian Veștea: „Te așteptăm până la 20.00 ...
Libertatea
Subiectele de la Evaluarea Națională 2026, publicate pe rețelele sociale în ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Evaluarea Națională 2026 la Română. Servere blocate, haos în școli: „Te las ...
Libertatea
adevarul nu poate fi cenzurat bah. sper sa retrogradati matematic inca de acum sambata. daca va bate u cluj,voluntari si botosani fac egal iar una dintre iasi si craiova castiga,sunteti matematic in liga a 2-a.
Întradevăr suntem o națiune de proști, altfel nu-mi explic cum asemenea specimene pot fi votate))) Iftimie are stofă de politician)) arogant, hoț, sfidător și bineînțeles bine ancorat în cadrul PCR (partidul comasat român PSD -PNL) . Este un Buzatu mai tânăr). Este ușor fotbalul când te arbitrează colegii de partid.
si ce ii pasa de lucru asta celor de la vitan barzesti care oricum se bat la retrogradare. botosani este peste ultimele 4 locuri,deci nu are ce sa va intereseze de ei. sau voi va pregatiti pentru blaturile cu u cluj si uta?
Ia toate meciurile din campionat, da note în aceasi mod cum îl evaluezi pe Hațegan pentru meciul lui Dinamo cu Poli Iași. O sa ai surpriza ca acel arbitraj sa fie pe la mijloc , dacă nu chiar mai sus de arbitraje avute de Botoșani, Fcsb, CSU Craiova,Farul. Și evaluează la fel de obiectiv meciurile , câte pot fi suspecte de blat.....în plus ca șef de sucursala a unui partid la guvernare , condițiile Legii Sportului nu se aplica în cazul licenței Botosaniului pentru SupaLiga? Pentru ca cerință Legi de a nu fi controlat politic clubul e clar incalcata.....în rest poți visa ca e fotbal ce vezi. Dacă te-ai duce pe la teatru ai vedea similitudinile din prestațiile artiștilor și a fotbaliștilor.....
De ce lăsați mesajele gigistului *** ChuckRhoades nemoderate!???...Asta își scrie ura fata de Dinamo peste tot, iar voi la gsp.ro banati orice răspuns la tâmpeniile ăstuia!?? .... Ba, nu mai aveți bun simt, nu mai aveți rușine, nu mai aveți nimic !!!??
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
incredibil, echipa care e cunoscuta drept satelit fcwsb si mai ca era in moarte clinica inainte de play out, la 7 puncte distanta de penultimul loc, se mira ca ii acuza lumea de blat. Incredibil.
Itime prost ești tu!...Ba, in plus, ești un blatist notoriu si evident un ticălos fără limite! Ce cauți tu in Liga 1???...Ce cauți????...Ramai tu cu VoluntarIul cu Chiajna si alte comune!...Ați băgat pe Dinamo in B numai cu aranjamentele si arbitrarele voastre ticăloase!! ...Cum sa câștigi meciurile in care arbitri ticăloșii fluiera numai pentru voi, iar VAR-ul nu vede henturi e-vi-den-te!??,,, ESTI PARTE A MAFIEI DIN FOTBALUL ROMANESC, ASTA ESTI!!
nu iti este rusine bah *** sa spui asta? pai tu crezi ca petrolu vrea sa retrogradeze in locul lui botosani? voi aveti blaturile cu u cluj si uta si vorbesti de botosani? tu iti dia seama ca daca nu era hatzegan sa fure pentru voi,voi acum erati retrogradati. repet,cu 19 puncte voi erati ca si retrogradati pana acum. si cum bah sa vorbesti de botosani cand aia oricum au scapat de ultimele 4 locuri?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Chiar cine-i da apartament lui Dlorescu? Nu ai ce face cu banii de la buget? Da-le celor care ies de la casa de copii ...
Tot mai mulți patroni implicați politic. Nu ar fi o problemă, dar arbitrii romani sunt foarte ***. Oare de ce?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.