Alte știri din fotbal
Dinamo - CS Dinamo 3-1 » George Pușcaș a marcat la debut, apoi a fost schimbat + Gazeta a aflat motivul
0
Probleme pentru Mirel Rădoi înaintea meciului de la Botoșani: „Va fi complicat”
0
Atanas Trică, mesaj după victoria cu Kosovo: „Simțeam că nu mai văd luminița de la capătul tunelului”
0
Ciprian Marica a pus tunurile pe Răzvan Burleanu după eșecul naționalei României: „Ne mințim și ne place să fim mințiți! Dar îi votăm cu două mâini”
2
Știri din fotbal internațional
Leo Messi intră în istoria fotbalului mondial! » Premiera căpitanului argentinian va avea loc la Miami pe 4 aprilie
0
Ladislau Boloni, vizită la un club de juniori din Satu Mare
0
Se încheie dosarul de 120 de milioane de euro în cazul fotbalistului decedat
0
Adversarul României intră direct în careul european de ași » Arda Guler este egalul titularului lui Cristi Chivu
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Consilieră relațională, despre sentimentele masculine: „În mintea multor ...
Libertatea
O rachetă Flamingo ucraineană a lovit o fabrică de explozibili la 750 km în ...
Adevărul
Cum se putea schimba soarta lui Gică Hagi: „L-am întrebat pe Ceaușescu, dar ...
GSP SPECIAL
Strategia lui Eugen Sechila în procesul troiței legionare ridicate în ...
Libertatea
Probabil te-am atins unde te durea și de astă ți-ai pierdut cumpătul.Cind folosești cuvântul "amarit"privește mai bine la oștirea ta ciobănească care daca nu ar fi plătiți de Gigi cu un mic și o bere de persoana ar rămîne echipa fara spectatori.La fel și cuvântul "Păcălici" e valabil pentru FCSB care acte înființate Intr -o comuna.
Zice Iftime ca nu e ok ce face Becali cu echipa si in mare parte asa e, dar nici ce face el nu e civilizat. Nu poti sa ceri tu demisia unui antrenor de la alta echipa si mai ales ca Charalambous e civilizat si a vorbit mereu frumos de alte echipe
De nota 20 este portarul echipei, Botoșaniul îi datorează în măsură apreciabilă poziția în clasament.
Nea Iftime, declarațiile matale euforice nu prea au acoperire... Grozavu este un fel de Halagian la 20% capaciate, Sebastian Árpád Mailat se dă un fel de Mitriță 10%, iar stadionul din Botoșani (cu anexe si public la un loc) pare o relicvă a primilor ani de după revoluție...
Eu m-am referit strict la sezonul asta! Paradoxul e ca Rapid a batut-o pe FCSB cand aceasta echipa era in top dar nu reuseste cand echipa e in intr-o forma slaba! .E mai bine sa uzi buretele decat sa-ti uzi pantalonii ca tine!
Aveți dreptate, perfect de acord! Faptul că nu vorbește limba română arată un lucru simplu: incapacitatea de a evolua în acord cu mediul în care trăiește. Din asta nu are cum să iasă performanță. Gigi Becali a căzut în propria capcană: Charalambous!
Un antrenor fără demnitate si coloană vertebrală, un cap plecat este pe placul lui Ciobandante ... Pe de altă parte si cipriotul se bucură de bani buni , nu responsabilitate si mai ales că in CV-ul ca antrenor arată meciuri cu echipe puternice in competiții dure
salutare ... nu-i bai că nu vorbește la interviuri in română. Sunt sigur ca înțelege si "ciupeste" lb.. română dar nu la nivelul la care să înțeleagă întrebările miștocarilor din presă. Au mai fost antrenori si jucatori străini care răspundeau de nu înțelegeam nimic .. Ei nici nu înțelegeau 100% întrebarea. reporterului.... .. era întrebat de "cireșe" și el povestea de "avioane".Mai bine să se exprime in lb că avem translatori .
Măi amărâtule, te ții de glumițe infantile si-n timpul ăsta îți mâncă ceilalți 299 de"steliști" ciolanul de la popotă.Fuga marș, incolonarea,se termină grișul cu lapte și rămâi tot păcălici.
***. Ar trebui să vă fie rușine !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.