Alte știri din fotbal
Internaționalul din lotul lui Mircea Lucescu a fost schimbat în minutul 27 » Mihai Stoica: „Greșeală gravă de poziționare”
0
Pe cine poate chema Mircea Lucescu în locul lui Ionuț Radu? Surpriza, rezervă în Superliga
0
Final în Hermannstadt - Botoșani: Dorinel l-a umilit pe Croitoru! Clasament în play-out
3
Alertă: Ionuț Radu, OUT de la lot?! A venit primul diagnostic, după meciul de coșmar de azi
10
Știri din fotbal internațional
Fiorentina - Inter » Deschidere de scor după câteva zeci de secunde
0
Real Madrid - Atletico, derby în La Liga » Echipele de start
0
Pep Guardiola, reacție nemaivăzută în finala Cupei Ligii Angliei! Scene rare pe Wembley
0
Oh, Really! City a răpus-o pe Arsenal în 5 minute pe Wembley și și-a adjudecat primul trofeu al sezonului: O'Reilly, eroul lui Pep
6
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
15
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Instructorii ucraineni trimiși în Orientul Mijlociu, „șocați” de tactica ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
„Probabil că o să mor pe scenă” - Interviu cu cel mai tânăr solist și ...
Libertatea
dukadam nu are functie de conducere ci de reprezentare.pe cine conduce el? poate masina personala.ma:dati va seama la vorba;
sunt prea buni astia 2 de Steaua. la steaua sunt buni babuinii aia gen muniru.
Nu mai folosi semnele de punctuatie; am inteles ca le cunosti, dar mai ai nevoie de cativa ani sa le poti utiliza corect.
Ca la noi la nimeni eliberatul conditionat vre sa i cumpere ,dar aghiotantul lui care este presedinte de carton si primeste salariu ca sa fie ridicol la TV spune altceva.Ca proverbu care se spune ca strugurii sunt acrii.Acest personaj care apare foarte des incepe sa fie din ce in ce mai ridicol.
În cât timp te-a resuscitat SMURD-ul aseară?
Acolo ai deschis ochii,ti-ai facut buletin pana la urma?
La acest personaj nevertebroaksa eu unul nu am vazut nici macar o singura data un comentariu strict legat de fotbal, de meciul propriu-zis. Acest individ nu vede cat de bolnav mintal este(nu este o jignire!). Toate comentariile lui sunt 101% numai impotriva Stelei ori a stelistilor. Asta inseamna OBSESIE adica: "Tulburare obsesiv compulsiva" Cele mai frecvente obsesii sunt gandurile repetate in legatura cu: x,y,z. El crede ca se distreaza, dar cand intri zilnic de ani de zile si faci acelasi lucru mereu si mereu...Obsesia si repetitivitatea sunt doua dintre semnele TOC("Tulburare obsesiv compulsiva" )Obsesiile specifice acestei tulburari sunt idei, ganduri, imagini sau impulsuri care se repeta, persista si sunt nedorite....El e un caz trist ce ar trebui eutanasiat de urgenta ca sa nu se mai chinuie :((
Sa renunte la astia doi si sa incerce sa-i aduca pe cei 3/4 de la Trencin...macar pe unul dintre ei
Argument si vocabular de Valea Rece.
pe fcsb ii batea cu 5-0 ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.