Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
„Un spectacol bizar” » Reacție vehementă din partea unei naționale europene după tragerea la sorți a CM 2026: „FIFA ar trebui să se concentreze pe fotbal”
0
Turcii nu iau în seamă România și se văd deja la Campionatul Mondial: „Este esențial să câștigăm grupa”
0
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Eu ti-am raspuns la ultima intrebare, erau de fapt mai multe :))) Aspectele morale ale acestei povesti dubioase nu ma intereseaza pentru simplul motiv ca sunt total nedovedibile. Un om care se respecta nu poate sa puna vreodata baza pe ce sustine becali, iar aia de la CSA au demonstrat si ei de ce sunt capabili cand s-au dus cu contestatiile alea aberante impotriva Rapidului. Relevante pentru mine in speta asta sunt strict aspectele legale/juridice, dovedibile cu documente. De-aia ma si refer numai la ele.
Intre timp (cat mai stati prin ligile inferioare) v-a depasit si CFR-ul la palmares, au deja 5 titluri!:) Problema e la voi ca nu se intrevede niciun investitor decis sa bage bani in club! Greul pentru voi de abia de la anul incepe! Fara bani nu poti face performanta...
Ar fi timpul ca acest personaj -Ducadam- impreuna cu patronul lui sa inteleaga ca in fotbalul Romanesc -impreuna cu Burleanu- nu mai au ce cauta. Este limpede ca nu au capacitatea manageriala de a progresa iar regresul este rezultatul "activitati" acestor personaje incapabile de a performa
Ce a gresit Gigi stim! Te intrebasem altceva...
Se modernizează fcfcsb, fac un up-date, cămiloi 2.0 ,manelist 3D, exprimare si imagine 4K .
Demonstreaza ca ciobanul a fost atat de prost incat sa-si inchipuie ca s-a facut stapan pe Steaua doar pentru ca trecusera cativa ani de cand fusese lasat sa se joace cu ea? :))) Ca pana la urma asta a fost situatia reala, dupa cum o demonstreaza atat hartiile cat si deciziile instantelor.
"Pe scurt, regula zice că â se foloseşte în interiorul cuvintelor, iar î se foloseşte la început şi la sfârşit. Ca în: cântar, început, a hotărî, hotărât, hotărând, a urî, urât, urând."
Nu era suficient un cioban la echipă...acum or să fie 2.... Devine un paradox fcfcsb, mai multi ciobani decît ***.....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pt că în Armată erau niște corupti care plecau capul pt banii lui Gigi. Dar acum s.a schimbat treaba. Nu mai e nici Babiuc, nici Hrebe... Ești chiar tembel? Trebuie să îți desenam tot?
Ai fost coleg de scoala cu Zecs dinamovistul?:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.