Alte știri din fotbal
Acuză după U Cluj - Petrolul: „A fost penalty clar!” » Prunea i-a dat dreptate
1
Alexandru Chipciu cere o schimbare la U Cluj: „E clar că nu mai merge”
1
Ricardo Sousa l-a impresionat pe Prunea: „Știe meserie”
0
Sergiu Hanca, de pe locul al doilea: „Peste așteptări pentru unii. Noi suntem împotriva tuturor”
0
Știri din fotbal internațional
Adrian Mutu are încredere că Bîrligea și Drăgușin se vor impune în Serie A: „Când l-am antrenat eu, gândea în italiană și traducea în română”
0
Alt sezon, același Bayern! Debut furtunos în Bundesliga
0
MIRACULOS! PSG a înviat din nou, condusă cu 0-2 în prelungiri
0
Răzvan Lucescu, pe val » Victorie la scor de maidan în Qatar
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Nicușor Dan a promulgat legea ANI prin care Dominic Fritz își pierde ...
Libertatea
Cum sunt umflate prețurile la benzinării. O anomalie greu de justificat: ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
Si nea gigi de unde a furat banii prin schimburi frauduloase de terenuri si ma never cu ANRP ? Nu tot de la populatie?
poate cineva sa intrebe armata de unde are bani sa tina un club ?probabil din bugetul statului adica de la populatie.de ce populatia Romaniei ar fi de acord ca banii platiti pentru taxe si impozite sa mearga la fotbal. armata nu e in stare de nimic in caz de razboi dar joaca fotbal.
Ati lasat Europa fără gaz în prag de iarnă grea! Cum sa te lase inima să faci așa ceva?:))
Nici tu nu esti slujitorul ciobanului infractor
Echipa facuta de csa cu jucatori cumparati la kil de la Regal nu e Steaua
No si tu, cum te-i simti dupa 10 ani fara titlu si la primul meci in Europa dupa 5 ani sa-ti iei 3-0?
nu,antistelistii vor asta. vor ca Steaua sa primeasca 2% din pib. foarte bine,sa primeasca.
Problema e ca sunt multi dinamovisti, care, neavand un becali care sa investeasca in dinamo, nu le pasa de steaua, romania, uefa, etc. Sa moara si capra vecinului!
Si dupa ce au luat marca au castigat cu ea 8000 de euroi in 5 ani. Deci marca face totusi 100 de euroi pe luna
Propun o para chioara si ortu popii pe clona Regal
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.