Alte știri din fotbal
Florin Prunea anunță investitori noi în Superliga: „O să bage milioane de euro la club”
0
Filipe Coelho, după al treilea trofeu la Craiova: „Penalty-urile nu sunt despre noroc”
0
David Matei le amenință pe rivale și visează la transfer: „Acolo vreau să merg și trebuie să fiu foarte bun!”
0
Alexandru Cicâldău: „Am intrat în istorie, am luat toate trofeele”
0
Știri din fotbal internațional
„Bombă” în vecini? Îl așteaptă pe fostul campion cu Real Madrid
0
Răspuns acid pentru tatăl lui Haaland: „Dacă bei, vezi jocul diferit...”
4
Infantino a explicat de ce Donald Trump nu a venit la niciun meci de la Cupa Mondială
0
Ilie Dumitrescu, înaintea semifinalelor Campionatului Mondial: „E favoritul meu!”
0
Lifestyle
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din istoria fotbalului românesc nu a fost abandonată
0
Când a apărut ea, nimeni nu s-a mai uitat la Haaland și Kane » Ivana Knoll a făcut show la Norvegia - Anglia
8
Soția lui Ișfan a reacționat, după ce Alex a semnat cu Real Oviedo + întâmpinat cu ironii de spanioli: „Paraschiv 2.0”
6
Asemănare izbitoare! » Fotomodelul nu mai face față întrebărilor: „Ești sora lui Erling Haaland?”
2
Lotul-surpriză din Autostrada Transilvania A3 care ar putea fi gata în ...
Libertatea
Olguța Vasilescu amenință cu instanța „un individ” pe care îl acuză de ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
Cel mai neperformant aeroport din România: 80 de pasageri în 2026. Statul ...
Libertatea
Dupa doua decenii de blaturi jucau si ei curat de cateva campionate. Cam putin pentru o "minune". Parerea mea. Daca gresesc, asta e. De ei nu-mi pare rau. De Poli si de tacanitii de olteni imi pare. Dar se repara totul. In cazul ambelor iubirea e atat de mare ca nu pot fi "sinucise" de diversele unelte (a se citi "patronii" de ocazie ai acestor doua cluburi cu MARI datorii pe la un anume minister). Exact cum se intampla cu Rapidul. Nu pot fi distruse, oricat ar vrea unii :D
Hai cu totii la bulau , Dragomir sa fie primul !
taci ca vorbesti prostii. Noi am avut la echipa jcuatori mult mai valorosi ca voi si asta se vede pe unde i-am transferat in Europa ce fac. In Europa am jucat bine, in Champions League, nu in Europa League pt ca pe Pazskany nu-l intereseaza Europa League. Daca te-ai uitat la partidele noastre din Champions League ai putut vedea fotbal de calitate. Doar ghinionul a facut ca noi sa terminam pe 4. Uiti barele lui Traore cu Bayern, uiti autogolurile noastre... in fine, crezi ce vrei.
Vai de cei ce comenteaza aiurea fara sa isi dea seama cum sta treaba defapt! Penibil!
avea dreptate Porumboiu cand a zis k cfr si otelul au cumparat titlul
Imi plac oamenii pragmatici . Asa e . Nu suport pustii astia care sunt demagogi din nastere . Chiar daca o sa iasa ceva la suprafata nu era nevoie de circul asta care l-am mai vazut de sute ori si in care in final nu a iesit decit un p.irtz fasiit ... Oricum probabil ca e ceva legat si de Stan dar nu stim noi ce si cum doar ne dam cu presupusu .
urmeaza sandu mircea si dumitru dragomir....
si ia uite cum ajung nea iancu, mititelul si tata jean eroi nationali ! vai de noi
Poti sa sti... decat Otelul.... sau majoritatea echipelor din Liga 1 ! Macar Bistrita juca ceva fotbal cu ca celelalte echipe inclusiv ATENTIE ! Inclusiv Poli!
ce sa mai vorbim de perioada in care il aveam pe Culio, pe Alvaro Pereira pe care acum se bat echipe importante din Premier League cu sume de 50 mil. euro. Am avut jucatori si totdeauna vom avea jucatori de calitate. Noua nu trebuie blaturi !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.