Alte știri din fotbal
Iftime a oprit brusc dialogul cu jurnaliștii, deranjat de ce i-a strigat un bărbat în fața Arenei Naționale
0
Atenție, vine „crocodilul” » FCSB câștigă cu FC Botoșani și se apropie la două puncte de play-off
89
Câți spectatori au fost în tribune la FCSB - FC Botoșani
3
Din contră! Cum a adus Darius Olaru o victorie esențială pentru FCSB
0
Știri din fotbal internațional
Al-Okhdood - Al Hilal » SET încasat de Șumudică: a primit 3 goluri doar de la Benzema!
5
Imagini istorice la Milano! Cristi Chivu a purtat torța olimpică
8
Situație incredibilă pentru Leicester » Sancționată drastic, e aproape de retrogradarea în a treia divizie
0
Partenera lui Vinicius junior vine cu detalii din viața intimă: „Când merg la ginecolog, trebuie să mă consult cu medicul lui Real Madrid. Pentru orice unguent!”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
„L-am avertizat”. Omul de afaceri Dragoș Sprînceană rupe tăcerea, după ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Salariu de 6.000 de euro net pe lună, se caută șoferi de cisternă, inclusiv ...
Libertatea
n e m e r n i c u l mai are si trening ros-albastru...
pana una alta,d-le ianul,cu tot respectul,returnati banii pe care i-ati insusit si pentru care exista o hotarare judecatoreasca definitiva.lasati dinamo in pace,nu mai aveti nici un drept sa va spuneti parerea dupa cate matrapazlacuri ati facut la acest club si pentru care ati si fost condamnat penal cu ani de puscarie.
eee cum au ajuns ... au adus banu` si hopa neah au devenit actionari ...
...Nu stiu cum isi permite acest individ trecut prin parnaie sa faca vreun comentariu...tocmai el , care a intrat la zdup pt. inselaciune si alte manevre are tupeu sa vorbeasca?...nu l-am uitat cu trecerea timpului...rusine d-le Ianul
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.