Alte știri din fotbal
Antrenor străin la echipa din Liga 2 care se află pe marginea prăpastiei: nu a mai antrenat din 2022
0
CFR Cluj și-a adus portar! Prezentat oficial
0
Jucătorul pe care Gigi Becali plătea 600.000 de euro s-a transferat în Liga a 3-a
0
Hermannstadt transferă din Israel » Cine este cel mai nou elev al lui Dorinel Munteanu
0
Știri din fotbal internațional
Idee genială de marketing la Celta Vigo » A scos la vânzare echipamentul original al lui Ionuț Radu!
0
Cum este văzut Gigi Becali la Zagreb: „Zdravko Mamić românul". Portret incredibil!
0
Verdictul medicilor în cazul lui Pedri » Cât timp va lipsi de pe teren starul Barcelonei
0
Paul Gascoigne a ajuns la a 38-a operație! » „Mi-am rupt șase coaste! Îl puteam vedea pe tata în nori”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
2
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
Mi se ridica parul pe spate cand ii aud vocea! Un ucrainean de ultima speta ca si caracter!
Pai toti jucătorii care ajungeau la Sportul intrau și IEFS sau alte facultăți de prin capitala. Dacă nu i-ar fi ademenit cu asta n-ar fu existat nici un Sportul Studențesc. Flăcăul asta S-a lipit de echipa ca musca de știți voi de ce și a sperat ca da lovitura. A dat-o, da’ nu pe cea care o dorea dansul. In rest, trata jucătorii ca un mitocan, a făcut parte din tot ceea ce se ordona la vremea respectivă și apărea calare pe la interviuri pe un cal alb. In rest nimic, zero, ca mai toti foștii oficiali……..
Șiman a dus in cap brandul/echipa SPORTUL STUDENȚESC! Se comporta cu jucatorii ca un ***! Nu a vindut jucatorii la timp sa-și asigure bugetul ca visa ca jiji becali la multe mil. de euro, și așa a dat faliment. Cași Mititelu senior. Sa compari vinovatia prostituatei cu a peștelui,care in 99% cazuri e vinovat denotă un caracter și o viziune asupra lumii greșita!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***! elibereaza sportul studentesc, ca sunt oameni care vor sa reinvie echipa!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.