Alte știri din fotbal
Cristi Săpunaru s-a speriat de ce a văzut în Rapid - U Cluj: „Nu ne-au lăsat să respirăm! Nu mai e timp!”
0
Gâlcă așteaptă transferul care va schimba fața Rapidului: „Îmi doresc să intre cât mai repede!”
0
Cum a reacționat galeria Rapidului la finalul eșecului cu U Cluj
0
Cristiano Bergodi a răpus Rapidul în Giulești și exultă: „Nu am făcut rezultate întâmplătoare”
0
Știri din fotbal internațional
Ce meci pe Stamford Bridge! Condusă cu 0-2 în derby-ul londonez, Chelsea a revenit și a câștigat în prelungiri
0
Liverpool - Newcastle, în derby-ul etapei 24 din Premier League » Trei goluri marcate în finalul primei reprize!
0
Elche - Barcelona, duel din etapa #22 » Liderul din La Liga, test pe „Martinez Valero”
0
Iată echipa pentru care va juca Horațiu Moldovan până la finalul sezonului!
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Fundația lui Mihai Neșu, protejată de către stat. A scăpat de plata ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Omul de afaceri care își făcea reclamă cu excremente de urs vrea să ...
Libertatea
iti zic eu ce e. acest prichindel isi roade unghiile ca dinamo merge binisor dupa multi ani si ca nu l mia baga si pe el reporterii in seama, aidoma idolului lui *** si vine sa mai bage niste bete in roate poate doar doar s o rasturna caruta inca o data. a pus despre rednic ca e asa si pe dincolo, ok. dar ne a dat dl turcu vreo solutie pentru iesirea din situatia clubului acum 2 3 5 luni sau 1 an? a dat dl turcu macar un euro la dinamo de cand suntem in insolventa? l a interesat vreun moment de ce se va intampla la dinamo cand si au luat toti talpasita si au lasat clubul sa moara? nu are moralitatea necesara sa vorbeasca despre dinamo, e unul din groparii clubului, si din cauza lui suntem azi aici.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
PROBLEMA NU ERA AL SCA ULUI..MAI DEGRABA BECALI A TINUT SPECIAL..PRIN FALS IN ACTE....BIENSUR...PE MINUS PANA I A SCOS DIN ACTIONARIAT PE CSA CA SA...IA FOMISTUL..TOT PROFITUL..CUM SA DEA 36 LA SUTA...COTA PARTE DIN ACTIUNI CARE LE REVENEA...INTELEGETI ACU..I A SCOS P AIA CANCI MARCA..ETC..
hai să-ți răspund,chit că vocabularul tău *** mă indeamnă să te ignor...aia era o declarație copy-paste al lui turcu...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gogule , nu e in niciun actionariat , ce nu intelegi ? Badea e in actionariat , nu clubul sportiv.
din ce văd,Lipă nu vrea să se lase mai prejos decât burtoșii de la mapn...și turcu ăsta apare peste noapte să vorbească despre brand,marcă...nu cred că-i coincidență,sau o declarație rătăcită.
BV MAH... DATI TOV POV ESTEA CU BRANDUL DINAMO :):) BAH PRO STOVANE... CE N AI INTELES? NORMAL CA... E AL CS DINAMO..NUMAI CA? ATATA TIMP CAT E IN ACTIONARIAT SI SCRIE CLAR IN STATUL ..-ROSU PE ALB- CA... FC DINAMO E ...REPREZENTANTA CS IN ...LI9GA MAMALIGA... EVRIKA... TE AI PRINS... STIULETE.. INCA N AI FACUT LEGATURA CU FICISIBI...:):)
atunci sa ia domnule. sa le dea negoita procent din calificarile alea multe in europa din ultimii ani si cu asta basta. ce mare lucru? cred ca n ati inteles. mapn ul a simtit malaiul care vine din europa si vor sa pape si ei, de la dinamo ce dracu' sa ia? discobolul?:))
Hai,că nu-i rău..Karma chiar funcționează...
***, după cum se ştie. Dar, totuşi, o întrebare rămâne: dacă există un *** numit "turcu", se află pe lumea asta şi un turc pe care-l chiamă "***"? ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu există,și o să vezi asta in curând..marca o aveți doar cu titlu de imprumut...și asta,chiar de la inceputuri,de când s-a desprins echipa de fotbal de ministerul de interne..badea,o are și el,la rândul lui,tot imprumut..aveți puțină răbdare...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.