Alte știri din fotbal
3 detalii de la FC Argeș - Petrolul » S-a accidentat și a izbucnit în lacrimi la marginea terenului
0
Gestul care a lăsat-o pe FC Argeș în 10 oameni: pentru asta a fost eliminat Matos
0
Mihai Stoica îi dă replica lui Dică, după răbufnirea de la TV: „Poți să semeni cartofi”
1
FC Argeș - Petrolul, în runda secundă a Superligii » Ultimele 3 minute
3
Știri din fotbal internațional
Tragedie pe Camp Nou! Un muncitor a murit în timpul lucrărilor de renovare
0
Elicopterele lui Trump și Macron i-au stricat cantonamentul echipei din Premier League
0
Mihai Stoica explică eșecul rușinos cu Auda: „Cu VAR ar fi fost 4-1 pentru noi! Două penalty-uri clare”
4
Două cluburi din Premier League pe urmele lui Andrei Rațiu: cât vrea Rayo
2
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
15
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Drona doborâtă de un pilot român de F-16 ar fi fost Geran-2. Generalul ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
stiu ca mai avem...era retorica `cand vreodata o sa mai avem....` intelegi? steaua a fost locu 1 in europa candva deci nu e nevoie sa-mi dai mie statistici, as vreau eu ca steaua si rapid sa mai aiba rezultatele din 2006.
repet cea mai mae umilinta e sa nu participi, restu` e can-can, asta cu mai bine mai ptuin, sau `nu vrem sa particpam ca nu suntem pegatiti` lasa-le pentru aia mai inceti la minte, ti-am zis eu usor sa critici din fata tv-ul, si apropo de putin si bine rapidul tau ultima oara cand a participat a avut 5 infrangeri in grupe...daca asta inseamna rar si bine sau ma rog putin si bine...ce sa zic, s-o tineti tot asa:)
Da prietene, dar locul 10 intr-un clasament nu va fi tinut minte, dar castigatoarea unei Cupe a Campionilor va ramane in istorie pt totdeauna. Asta asa, daca tot ne apucam sa traim in trecut. Oricum, in clipa de fata suntem 0 in fotbalul european.
sorry...am vrut sa scriu "IQ-ul mereu superior" si mi-a iesit "subunitar"...:D
de ce nu intelegi ca ei practica "umorul involuntar"??? :))))))))))) sunt prea ocupati sa-i faca pe altii prosti pentru a-si mai verifica propriul IQ subunitar :)))))))))))))))
Vb serios? una in top 10? =)) "macar" 1 in top 10? =)))) Mai avem ogramada ;) PS. ://www.iffhs.de/?eedbca388d85691a55685fdcdc3bfcdc0aec70a018 uitativa acolo. Top 25 echipe in 2006 ;) , d.p.d.v iffhs . Locul 10? Rapid :X FZR!!! Steaua?Nu o vad, poate mai jos de 25 :))
Daca era suficient numai sa reprezinti tara...dinamo nu are nici o problema. Conteaza si CUM o reprezinti. Cand ti se intampla asa o rusine...o lasi mai usor cu "cea mai buna in Europa" (nu de alta dar mor de ras statisticienii). Mai bine mai putin si bine decat mult si prost.
nu...culmea prostiei este sa te lauzi ca ai "izbutit" un asemenea record negativ. ceva gen..."da mai, m-au scuipat aia de m-au albit" dar am facut cunostinta cu ei" :)))))
Ma cum e posibil ? Steaua joaca an de an in EUROPA , aduce puncte,anul asta am ajuns in primavara si suntem in spatele Rapidului si Vasluiului ? Cred ca sunt facute dupa ureche..
Stii de ce "Rapid, din 2007, a jucat doar un sezon in grupe"??? Pentru ca au avut unii grija ca pe punctele scoase de Rapid si Steaua (sau ce ordine vrei tu) in anul ala grozav sa emancipeze "provincia" (asa au aparut experimente nerusinate gen urziceanca, hotelul, cfr si cand a meritat si cand nu a meritat, etc.) Fa efortul sa fii obiectiv si gandeste-te la "coincidenta" de a rata "la mustata" sezoane europene cu brichete, transferuri validate apoi invalidate, etc. Daca Rapidul ar fi jucat cine stie ce ar fi facut (istoria nu se poate face cu "daca" dar Rapidul avea deja o experienta de un deceniu "legat" in cupele europene).
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.