Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vassaras ne-a dus la CE din 2008 ( meciul cu Olanda ) ca altfel nu pupa Piti turneu final
Tipic romanesc.Vin străinii,în toate domeniile,sa distrugă ceea ce este bun la noi in țară,cu complicitatea noastră,desigur.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca pentru Ogararu coafor, magazin si cafenea la stadion sunt acte de caritate asteptam si un bordel la stadion ca tot vine din Amsterdam
Toate *** astea de Burleanu Vasaras marele expert Stoichita sa ne lase, ăștia distrug tot ce este bun atât cât a mai rămas, plecați ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pai unde le-a facut la vedere? EL a fost surprins de camere. A fost o neglijenta. Poate si adrenalina. Plus ca, unde ai vrea sa ia autograful? In vestiare? La toaleta? Este asa usor sa iti dai cu parerea cand stai in fata pc-ului sau cupe tron cu telefonul in mana
daca stii de Ogararu, atunci nu le face la vedere :P (oricum, nota 1000 pentru el si mai ales pentru NESU). Sunt oameni de care nu ai idee ca fac acte de caritate incredibile si poate in viata de zi cu zi ii injuram si ii judecam
Arafat macar are o scoala adevarata in spate si a salvat mii de vieti prin infiintarea SMURD. Ca are si bube, asta e clar. Insa nu poti compara un vierme cu un om care macar a facut si ceva bun la viata lui.
cum le face Ogararu
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.