Alte știri din fotbal
Reușește Rapid „hattrick-ul” la transferuri? » Ce spun părțile implicate
0
Meciul cu FC Botoșani a fost decisiv » Gigi Becali a hotărât: îl pune pe liber de la FCSB!
0
Derby Corvinul - Sepsi în play-off + 8 meciuri de play-out în Liga 2 » Toate rezultatele zilei + clasament în timp real
14
Pe urmele lui Hagi și Popescu » Florin Costea a tăiat panglica, alături de fratele lui: „Pregătiți pentru FCU, Steaua și FCSB”
0
Știri din fotbal internațional
Pista Radu Drăgușin revine puternic în atenție la vară: „Oportunitatea e oferită de prețul fixat de Tottenham!”
0
Gaziantep - Alanyaspor » Duel românesc în etapa #28 din Turcia
0
PSV - Utrecht » Dennis Man are a doua „minge de titlu” în Olanda
0
Inter a răspuns primei oferte a Barcelonei + Înlocuitorul ochit de Chivu: „L-a apreciat mereu”
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
10
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Cursă contracronometru pentru găsirea pilotului american al avionului ...
Libertatea
Iranul duce un război mai inteligent pe măsură ce își epuizează stocurile ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Nati Meir se pregătește pentru liberarea condiționată, deși n-a achitat ...
Libertatea
Ala , altul , conteaza c-are , deci nu e neutru.
Securici regele fake likes, mare gunoi de om esti.
Asa este sunt de acord, Rotariu nu a aratat mare lucru pina acum..Poate golul impotriva stelei.. Dar este prea putin..Pai ce facea Raducioiu la varsta lui Rotariu cu steaua??Sau Lupescu ?Sa fim seriosi ..E un copil bun dar nu senzational..Deocamdata Oricum e de urmarit si el si Filip,si Lazar si Serban...La munca baieti si aveti grija sa faceti din nou un meci bun cu steaua..Veti avea 7000 de caini linga voi!
Sigur ca are un dinte... ala pierdut in iarba de Tanase...
Neutru ? Doar tu crezi asta ! Asta are un dinte impotriva lui.
De ce te miri ? Presa si-a facut datoria , baietii sunt indoctrinati , ce sa mai spunem ca dinamovistii se mint singuri , ma rog unii.(sau toti?!)
Tanase este idolul Europei... cum sa joace fara el ? Numai daca te uiti la IQ-ul lui, trebuie sa-l bagi in teren...
dar steliano filip nu-i place ? ce bun ar fi ala pe post de breloc.... daca Madame Mope ne scapa de steliano i-l dam ca bonus si pe matei cosmin... il grande matei cosmin, spaima sutului divin ! ps - pe rus nu mai vreau sa il cedam. Tibie e pe val ! cred ca ajunge la Nationala.
Si cum se face ca Tatarusanu, Lato, Gardos, Chipciu, Tanase joaca desi au alt impresar?
La Steoaia este lege: cine nu semneaza cu adepta soselei de centura nu isi gaseste loc in echipa....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.