Articol de GSP - Publicat sambata, 04 decembrie 2010 00:00
Golul înscris de Gabriel Velcovici în partida Gloria Bistriţa - Poli Timişoara (3-3) este cea de-a 400-a reuşită din această ediţie de campionat.
Velcovici a marcat pentru Gloria în minutul 53, la scorul de 0-2, şi dat practic tonul revenirii pentru echipa antrenată de Nicolae Manea. Chiar dacă au mai punctat prin Axente, bănăţenii s-au văzut egalaţi pînă în final după "dubla" lui Keita.
Golul înscris de Gabriel Velcovici în partida Gloria Bistriţa - Poli Timişoara (3-3) este cea de-a 400-a reuşită din această ediţie de campionat.
Velcovici a marcat pentru Gloria în minutul 53, la scorul de 0-2, şi dat practic tonul revenirii pentru echipa antrenată de Nicolae Manea. Chiar dacă au mai punctat prin Axente, bănăţenii s-au văzut egalaţi pînă în final după "dubla" lui Keita.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!