Alte știri din fotbal
Dublă-fractură! Accidentare teribilă la FC Voluntari - FC Bihor, meci oprit 9 minute » FCSB sare în ajutorul fotbalistului: „Îl așteptăm să vină la noi”
1
FC Voluntari o învinge pe FC Bihor și urcă pe loc de promovare directă. Meci umbrit de accidentarea GRAVĂ a lui Alexandru Gîț
1
Gică Hagi a curățat staff-ul lui Lucescu! Cine sunt oamenii care au venit la echipa națională: „Aruncați ca pe măsele stricate”
1
Niciun pas înapoi! Burleanu joacă tare în fața protestului anunțat de cluburile din Superliga » Azi a dat răspunsul
1
Știri din fotbal internațional
Manșa tur a semifinalelor de Conference League » Andrei Rațiu, titular în Rayo - Strasbourg
0
Manșa tur a semifinalelor din Europa League » Echipele de start
0
Cine va transmite la TV Liga Campionilor în România, din 2027 » UEFA a anunțat câștigătorul licitației
2
Manchester United i-a prelungit contractul jucătorului pe care Ruben Amorim nu îl mai dorea la echipă
1
Lifestyle
Andreea Hanca a atras toate privirile la Liga Liceelor » Motivul apariției neașteptate în Polivalentă
3
Jucătoarea de tenis care a pozat în Playboy divorțează după 16 ani: „Diferențe ireconciliabile”
7
Transformarea incredibilă a Larissei, modelul care a „înnebunit” lumea fotbalului la CM 2010 » Cum arată la 41 de ani
0
V-a mușcat o căpușă? Care sunt pașii imediați de făcut
0
Ștefan, bărbatul din Brașov care a murit acasă după ce s-a prezentat la UPU ...
Libertatea
De ce a propus Putin armistițiu cu Ucraina pe 9 mai. Reacția lui Zelenski
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Sancțiunea CNA în cazul Realitatea Plus, întoarsă „din pix” de judecători. ...
Libertatea
Ati dat-o si voi astia de la gsp pe vrajeala.V-a corupt prostimea de aici ?? =)))))))) ha ha.Dormea bekliii
galeria rapid=cea mai mare comunitate de gay
mai vezi si tu un film cu batai...de buci :))
dar inainte de spice, vreau sa va sug
Mai bine ma uit la Spice decat sa astept ca sa se decida aia...
zoro, sa imi faci un z pe fund
buna, sunt luciana si o vreau anal
ASA VRETI SA JUCATI VOI IN EUROPA ZDRENTELOR CE NU ATI FOST INSTARE DECAT DE UN EGAL CU SLAVIA
ba acum ca am scapat din panama, o vreau in fundumeu
Bah da astia nu au somn frateeee...cand plm au de gand sa ne zica si noua ce s-a decis???futu-i in gura de ignoranti:P...hai cu decizia ca mi-e somn si nu pot dormi bine pana nu stiu ca am luat 3 puncte de la ciorile alea spurcate:d...forzza Steaua...forzza Sud
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.