Alte știri din fotbal
Declarații rare pentru GSP » Ionuț Mazilu, fostul golgheter din Liga 1, spulberă mitul marii probleme a lui Costel Gâlcă: „Rapid a fost pragmatică”
0
Noul transfer de la Rapid mai are de așteptat » Ratează meciurile cu CFR Cluj, Dinamo și Craiova
0
„Retrogradat” la echipa secundă a lui Dinamo
0
Numește postul exact al lui Joao Paulo: „Ăsta e rolul lui”
2
Știri din fotbal internațional
S-a activat scenariul revenirii Rusiei! Primul pas oficial către participarea la Jocurile Olimpice din 2028
0
A dat lovitura! » Fratele lui Malcom Edjouma a fost prezentat la o echipă de top din Franța
0
A încurcat-o pe Bayern, iar Lothar Matthaus îi prevede un viitor strălucit: „La 18 ani vede jocul într-un mod în care eu îl vedeam la 30”
0
Nicolae Stanciu, șocat la impactul cu China: „Nu am mai văzut așa ceva în viața mea”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Primele declarații ale Corinei Tarniță despre legătura cu Jeffrey Epstein. ...
Libertatea
La ce temperatură să setezi centrala dimineța, când pleci de acasă
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Un român a pierdut 6.700 de euro și un Audi A6, după ce le-a spus ...
Libertatea
Mitica ca mitica , se stie ca mai vorbeste si anapoda !!! dar in emisiunea domunului Moraru (si inclusiv dansul ) de sanbata de pe Digi 1 s-a facut afirmatia ca, Steaua poate sa joace si fara portar pana la sfarsit si tot nu perde , Ce ziceti acuma domnule Moraru sau sunteti Stelist si vedeti numai partea buna a lucrurilor cand perde dati alte stiri !
Ăsta când se cară la Jilava?
Ionuț , dacă-l mai vorbești de rău pe pușcăriaș , o să te banneze ăștia ...Mai ales dacă-i bateți și voi pe oy ... Doamne dă !
Bah ... deci am ajuns la concluzia ... ca natia asta ... este bolnava de scleroza! ...:)) Tot o echipa de pluton a surclasat pe Astra cu 3-0, acum cateva zile? Jucatori buni, pleaca ... sunt inlocuiti de alti jucatori ... care vor deveni si ei buni, samd. Asta este metabolismul unei echipe de fotbal! Nimeni nu este bun din prima, trebuie sa joace si sa-si confirme sau dupa caz infirme ... calitatea! Nu la fel zicea Mitica, si cand il aduceam pe Gardos din Liga 2, pe Bourceanu ... de la o echipa desfiintata, pe Chipciu si Pintili de la echipe care se bateau la retrogradare, pe Reghe de la Chiajna? Echipa aia a castigat 2 titluri la pas si a ajuns la o finalitate! Acum facem alta! ...:))
Nu mai luati nene interviuri astuia, ce facem aici??? Echipa asta de pluton a facut un 3-0 la mijlocul saptamanii... numai la noi se intampla asa ceva, sa dai verdicte dupa un singur meci. Se aude ca si Ogararu o sa fie dat afara.... nebunie.
asa cum daunazi ati postat un articol...."farnole cu carnati".....asteptam obictivitate de la voi cu un "chirpiciu nu a fost nici paianta" sau pufulete popa cu pufulete rusescu"....! cat de specialist e dragomir ,ata de fotbalist e si popa.... joaca ca in anii 60...mingea in fata si fuga,restul fotbalului pe care il stie sunt simularile. as vrea sa l vad la englezi cateva etape
Nu cred ca Steaua a devenit o echipa de pluton (de fapt, nici nu stiu de ce-l mai interveviati pe Dragomir, un om care se pricepe la orice numai la fotbal nu), dar e cert ca nu mai are echipa de acum cativa si e intr-un regres evident. Desi multi fac o legatura cu posibila revenire a lui Reghecampf, nu cred ca e nimic adevarat. Chiar daca are izul de manele combinat cu gratar specific jucatorului meltean roman si comunica bine cu ei, nu cred ca Reghe mai poate sa revigoreze jucatori precum Tucudean, Popa sau Tamas, de exemplu. Singurul vinovat, fara doar si poate, ca-n cazul altor cluburi, pentru ce se intampla la Steaua este chiar patronul, Gigi Becali.
:))) Si`si pune Look-urile pe canalele 1 si 2.:)
:))))))))))))
Ooooo, pai daca se intampla aasta, acum o compara cu Real Madrid si o dadea deja castigatoare a CL.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.