Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
2
E gata: primul transfer al verii la Dinamo este chiar de la marea rivală Steaua » Cine a anunțat mutarea înaintea clubului: „Abia acum începe!”
2
Peste 1.500 de bilete vândute în primele ore pentru barajul din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Declan Rice, mesaj triumfal după câștigarea Premier League cu Arsenal: „V-am spus...”
0
Chelsea n-a avut milă de rivala Tottenham » Lupta pentru evitarea retrogradării se dă în ultima etapă
0
Pep Guardiola, prima reacție după ce a pierdut titlul în Anglia + Ce a spus despre plecarea de la City
0
Arsenal este noua campioană a Angliei! Mesajele transmise imediat de „tunari” și de Premier League
2
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Dumbo a câștigat primul sezon „Desafio: Aventura”. L-a învins în finală pe ...
Libertatea
Războiul din Iran paralizează una dintre cele mai bogate națiuni din lume
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
SUA au fost la o oră de lansarea unui atac masiv împotriva Teheranului, ...
Libertatea
Vorba aia:SMECHERI FAC C VOR!!!!! fraieri(rapid,cfr) fac c pot!!!:))))) CFR nu iti dori c nu poti avea! Bravo GIGI!!! FORZA STEAUA!!! RAPID NU UITA LOCUL TAU ESTE IN LIGA a-II-a
vad ca majoritatea santeti impotriva acestui verdict chiar nu va inteleg .ori santeti impotriva stelei ori va place violenta . cand se jucau duplexurile pe stadionul 23 august toti microbistii stateau impreuna .acum se poate asa ceva ? vreau sa vin cu familia la un meci si imi este rusine de ceea ce se scandeaza si se intampla pe stadioane. am fost cu ei ultima data la acel meci RAPID-STEAUAcand sa aruncat cu scaune si nu au mai vrut sa mearga la alt meci. nu este normal asa ceva. BRAVO COMISIEI
o decizie corecta, hai steaua
Rusineee!! Cum sa ia Lovin 4 etape suspendare pentru "presiuni" asupra arbitrului. Asa orice jucator care comenteaza la o decizie a arbitrului se poate interpreta ca "face presiuni". Si presiunea fizica (bruscarea) lu' Sapunaru de ce nu a fost sanctionata? Prin decizia de azi castigatorii adevarati sunt rapidistii, caci Steaua fara Lovin 6 etape are sanse mici sa castige tot.
Noi nu suntem chiori,presa sau cine e de competenta ar trebui sa faca cu steaua ce s-a intamplat anul trecut cu Juventus,de ce nu faceti nimic,py se pare cala noi se stie campioana de cand incepe,neam saturat sa vedem cum steaua nu joaca fotbal,nu are ocazii,nu are nimic ,da castiga cu arbitrii sau brichete,Salvati-ne fotbalul(nu sunt Rapidist)
Decizii incorecte luate sub presiune: 1. Deaconu sub presiunea lui Lovin: Ca o recunoastre a greselii arbitrului a fost pedepsit Lovin. 2. Comisia de disciplinja la presiunea lui Traian Baseacu si Mircea Sandu. Cind amini judecarea o saptamina iar apoi ceri sfaturi ca sa iei decizii la altii si decizi dupa 6-7 ore e clar ca ai o problema si nu sti ce sa faci. In astfel de situatii dubioase era corecta decizia de rejucarea meciului. A fost o situatie atipica regulamentului. S-a gresit!
pt io : nu esti dinamovist ,esti mai prost decat prevede legea
Eu cred ca Rapid va ajunge sigur la Curtea de Arbitraj Sportiv de la Lausanne sau va intenta proces civil impotriva FRF sau/si Deaconu. Nu cred ca lucrurile se mai pot opri aici! E prea multa ticalosenie in fotbalul romanesc! Nu ne mai indreptam asa, niciodata...
Sunt dinamovist da sincer am vrut sa se rejoace din min 71 de la 1-0.Si de ce?pentru ca nu e corect ca munca unor oameni sa fie distrusa in felul acesta,nu e corect.AAAA...SI CE MA FACUT SA URASC SI MAI MULT STEAUA A FOST FELUL IN CARE AMARATII DE RAZBOINICI IESEAU DE POE TEREN(au facut bine)CU ACEA FERICIRE SI MULTUMIRE PE FATA CA VOR CASTIGA UN MECI PE CARE DE FAPT IL PIERDUSERA,...Oameni buni,daca Steaua ia campionatul in acest an este cea mai mare rusine care s-a intamplat vreodata,iar noi s
Niste oamnei de cata intro tara si mai de cata......incompetenti ba futu-va -n gura de jegosii dreaq oameni inapti ce sunteti ba nu gaditi baaaaaaa deloc pisams pe voi de sclavi ce sunteti
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.