Alte știri din fotbal
Adrian Mutu știe de ce a fost numit Marius Baciu la FCSB: „Gigi m-a ascultat pe mine!”
0
Omul-cheie care a lucrat cu Generația de Aur l-a criticat dur pe Ilie Dumitrescu pentru că s-a alăturat taberei lui Burleanu: „Gest mârșav și laș!”
0
Decizia neașteptată a judecătorului de la TAS care trebuia să analizeze litigiul dintre Răzvan Burleanu și Ilie Drăgan
0
Marius Baciu, prezentat oficial la FCSB » Cum arată stafful fostei campioane
0
Știri din fotbal internațional
Primarul Londrei îi amenință pe fanii echipei lui Radu Drăgușin: „O să plătiți dacă Tottenham se salvează!”
0
Ce șanse îi dă supercomputerul Universității Craiova în primul tur preliminar al Ligii Campionilor
0
Roy Keane, dezlănțuit la adresa jucătorilor lui Manchester United: „O trupă de circari”
0
Chelsea dă o nouă lovitură pe piața transferurilor! Contract pe 6 ani pentru starul din Franța
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
7
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Cine este pilotul român de F-16 care a doborât o dronă, în Estonia. ...
Libertatea
Cazul șoferului „prins” cu aproape 700 km/h de un radar din Belgia. Amenda, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Emil Gânj, condamnat pe viață. Ce s-a întâmplat în procesul celui mai ...
Libertatea
sunt stelist, dar recunosc ca Gigi i-a manjit pe toti cu banii lui. Campionatul romanesc e la picioarele lui Becali. Mai trebuie sa faca precum comunistii: ECHIPA UNICA - sa joaca cu ea insesi!!! JOS DICTATURA BECALISTA!!!! Traiasca spiritul adevarat al Stelei!!!
Inca odata campionatul este decis in culisele mizere ale unui fotbal imputit ca si oamenii(??) care il conduc.Anul trecut,in retur,steaua a regiza(aranjat,cupmarat etc.)noua meciuri si asta cu acordul tacit al FRF,nenorocitul asta de becali a jignit pe toata lumea si nu sa luat nici o masura.Pana cand trebuie sa induram mofturile de copil oligofren(fara a avea intentia de a jigni copii cu acest sindrom)ale lui becali.
nu ar fi de mirare ca prin minutul 73 la vaslui sa fie anuntata urmatoarea schimbare:iese de pe teren n.dica si cu nr 60 intra traian basescu,cine stie?asta o fi transferul surpriza facut de steaua!?!?acum ca tot ies de pe comp cu riscul de a ma repeta zic un lucru,sunt stelist decizia ma bucura dar nu e corecta.pacat,mare pacat rapid.imi place fotbalul dar nu asa.e un fotbal murdar si vreau sa imi vad echipa de suflet ca asa ajnge in liga campionilor.preferam 1-0 pt rapid min 73.HAI STEAUA!!!!
nu este deloc corecta decizia! corect era sa se rejoace meciul!!! dar cum traim in tuturor posibilitatilor...
rusine frf, rusine steaua, mafia din fotblul romanesc s-a vazut din nou toate acestea o sa sa se intoarca impotriva stelei rusine lupescu, nu ai coloana vertebrala, faci parte din clasa nvertebratelor, rusine!
Mi-e sila !!! Ca si in politica totul este o mafie ..O mafie in FRF si Liga de care nu mai scapam vreodata .Fini , nasi, Corleone , Nasu..etc. De la magazionerul si administratorul Deaconu tatal pina la Dragomir ,Mircea Sandu si Basescu ..Totul impanat cu ciobani si inculti instariti .Aici mori cu dreptatea in mana ..Totul pe fata , public ..Puhhhh !!! Imi este sila !!! Stingeti lumina si plecati in Canada ..Asa conducatori , asa popor !! NE MERITAM SOARTA DOMNILOR !!!
STEAUA - crapid 3-0 !! a marcat Lovin in minutele 71,72,73 !!!!
Nic anormal, hotia ramane la ea acasa
Terenul numai 2 etape? Au scapat usor de tot rapidistii, iar daca tinem cont ca Maftei care s-a incins la o partida de wresling cu tusierul pentru 'bricheta magica' nu a avut parte nici macar de o mustrare...Rapidistii ar trebui sa stea in banca lor si sa nu mai pozeze din vinovati in victime. Apropo, nu am auzit nicaieri scuze din partea vreunui oficial de la Rapid pentru comportamentul animalic al huliganilor din galerie.
unde nu atzi fost in stare sa dati gol nici macar lui rezerva lu' coman!!!dar....exista intodeauna sah-ul,ciclism,gramatica,notiunii elementare....si alte sporturi pt steaua..nu???la sah,table,remi tot asa faceti???eu in locul vostru...ma inchinam la sf. falus ocrotitoru preafericitului,piosului acest om de fotbal gigi ''de vindea blugi pe lipscani in 90'' becali!!!ma rog...hai ca incep sa vb din casa si se supara copii astia mici de dupa 90'!!!no offence dar omu e departe rau...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.