Alte știri din fotbal
Daniel Paraschiv a debutat la Rapid și a anunțat obiectivul: „Acest brand te obligă”
0
Sacrificiul unui titular al Rapidului » Dezvăluirea din interior: „Nu s-a antrenat în ultimele două zile din acest motiv”
0
Decizie după Rapid - Metaloglobus: antrenorul va fi DEMIS mâine dimineață
3
Ultimele detalii despre situația lui Olimpiu Moruțan: urmează ziua negocierilor finale
3
Știri din fotbal internațional
Dennis Man, 20 de minute pe gazon în victoria PSV-ului din Eredivisie » Cum s-a descurcat
0
Bayern Munchen a dat recital pe terenul lui Leipzig » Jamal Musiala a revenit cu „assist” după șase luni de absență
0
Arsenal, ținută în șah de o echipă care se bate la retrogradare » „Tunarii” ratează șansa de a se desprinde decisiv de Manchester City!
0
Cu Maxim și Drăguș titulari, Gaziantep a fost aproape de o mare surpriză în Super Lig
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Un polițist de la IPJ Constanța a făcut controale, dar a primit 5.000 euro ...
Libertatea
Câte kilograme sunt normale și de ce greutatea ideală nu există. Medic: ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Amenințări fără precedent ale lui Trump la adresa a opt țări europene ...
Libertatea
asediu la Comisia de Disciplina. Incredibil
si ne mai miram ca ne facem de toata rusinea in CL?Pai cu asemenea campionat ar trebui sa refuzam noi sa fim inclusi in CL.Mircea Sandu ar trebui sa-si dea demisia ca deja a stat prea mult la FRF si prea multi bani a luat din munca altora .RUSINE FRF ,CCA, LPF !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vorba carcotasilor: record in fotbalul mondial: o echipa aduna 9 puncte din 2 meciuri. Era de asteptat. Nu sunt rapidist, dar gunoiul din fotbalul romanesc a iesit acum la iveala. Felicitari FRF, felicitari Diaconu, felicitari Basescu pentru decoratie. Mafia securista traieste in continuare. I-ati facut o donatie de cateva milioane unui oier, care astfel ajunge in Liga Campionilor. Felicitari securisti mitici!
Oile si cainii trebuie rapid retrogradati in divizia C! pana atunci nu veti vedea nici o urma de dreptate si bun simt in fotbalul MAFIOT de la noi!
da vrei s faci bani cu steaua inregistreaza-te pe h*t*t*p*://b*u*x.t*o/?r=goolssteaua si primiti bani pt golurile marcate de steaua. noroc ca am castigat la masa verde ..am primit 50 centi bonus:)
RUSINE TOTI AU DISCUTAT SI AU TOT RASFOIT REGULAMENTELE! ADEVARUL? PENTRU SPPURRCATZI NU EXISTA REGULAMENTE!!! RUSINE BASESCU, BECALI, SANDU, LUPESCU SI CELOR CARE NU AU LA INIMA RAPIDUL! DECIZIA ASTA A FOST PICATURA CARE A UMPLUT PAHARUL! OR SA VADA CEI CARE AU INFLUENTAT PRIN DECLARATII SI DECORARI CE URMEAZA!!!!
numai in romania se putea intampla asa ceva !!! imi e scarba de ceea ce se intampla in romania !!!!!! sa ne pisam pe toti cumunistii din tara !!! si pe toti stelistiii !!!!!!!!!!!!!!!
pai cum pana corbului ba, daca a procedat corect ca a intrerupt jocul, de ce plm sa-l suspende pe lovin care i-a sugerat acest lucru????.......smf pe comisia su.lii
PENIBIL ! Fotbalul e penibil ! NU aveti nimik mai bun de facut decat sa va uitati la papagalii astia ?
Cum se :lucreaza" pe blog? Postezi parerea ta, "omul" de la Departamentul IT 'saneaza" postarea, daca este impotriva "mogulilor de presa", harsttttt, afara cu parerea ta, daca zici ca-n "cartile si cugetarile" domnului redactor-sef (nu-i spun numele ca se pun asterixe, dar stiti voi cine este!!) esti "lasat pe blog" Cand se "fac procentajele" ramai masca!! redaxtorul-sef are 99,9%!! Asa se scrie istoria!! Multumim Gazeta Sporturilor ca
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.