Alte știri din fotbal
Surpriză! Jucătorul revine la Dinamo și se va prezenta sub comanda lui Nuno Campos
0
Doi dintre jucătorii în care Dinamo își punea speranțele intră la „cuțit” și sunt OUT două luni! Ratează toată pregătirea
0
Atacantul curtat de FCSB, refuzat pe motive politice » Transferul a căzut după ce suporterii au făcut scandal!
0
Au dezvăluit numele atacantului dorit de FCSB! Exclus din lot chiar înaintea meciul direct cu România
2
Știri din fotbal internațional
Contrast izbitor în Ciudad de Mexico: milioane de catolici venerează „Sfânta Moarte” » Altare pline cu flori dedicate unui schelet
0
Florentino Perez exultă: „Real Madrid a încheiat cel mai important acord din istoria fotbalului!”
0
A devenit „victimă” în cantonamentul Croației la Mondial » Concediat din cauza vinului!
0
5 motive pentru care Cupa Mondială este atât de controversată
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
1
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
2
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Eugen Tomac este gata să schimbe miniștrii pentru ca Guvernul să fie votat ...
Libertatea
Ce spun românii despre sistemul care împiedică șoferii băuți să pornească ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Comandanții Armatei Române le cer judecătorilor o protecție suplimentară a ...
Libertatea
FORTZA STEAUA!!!FORTZA STEAUA!!!FORTZA STEAUA!!!Mereu CAMPIONI! Pt cei care se autointituleaza stelisti dar critica echipa si conducerea,multa m_ _ e!!! FORTZA STEAUA!!!
super-bancuri.ro
sunt stelist si ma duc l multe din meciurile Stelei si as da orice sa castige Steaua campionatul dar nu asa...Fortza Steaua!!!
ce nesimtzitzi... mi e rushine k sunt roman..
steaua ,echipa fara onoare
SA SE FACA UN NOU REGULAMENT DE FOTBAL IN CARE STEAUA SA CASTIGE TOATE MECIURIRILE INDIFERENT DE REZULTATUL DE PE TEREN.CREDE CA TREBUIE INFIINTAT UN CAMPIONAT IN CARE SA JOACE NUMAI STEAUA SI STEAUA 2 ,STEAUA 3 ASTFEL INCAT NUMAI STEAUA SA IASA CAMPIOANA.SEDINTA SA TERMINATA TARZIU IN MOD SPECIAL DE TEAMA PROTESTELO. NU SUN NICI CU RAPID NICI CFR NI STEAUA SAU DINAMO.E TRIST CA POLITICUL A AJUNS SA DEA VERDICTE UN FOTBA CA IN VREMURILE DE TRISTA AMINTIRE PE CARE ACUM SUNTEM NEVOITI SA LE TRAIM
terminati mai.credeti ca exista suporteri ai stelei care se bucura cnd se intampla o nedreptate ca aceasta??daca patronul e cum e si decide sa fie o pla d om si sa mituieasca arbitrii ii o chestie nu e vina suporterilor sau a jucatorilor.nimeni nu este mandru pt chestii din acestea.stelist din nastere.stelist pan la moarte.da chiar asa ma?:|
pt noi sunteti niste oi pt noi sunteti niste oi dar stii ca si pt ei tot oi sunt
Am fost o viata stelist , dar sunt scarbit de acest mare golan numit gigi becali . Are un caracter infect de derbedeu si de om fara caracter . A distrus oameni si destine si a faurit un mit despre un fals filantrop si om al lui Dumnezeu . Un caracter infect ca al tuturor oamenilor cu foarte multi bani din Romania . Mi-e lehamite de ce se intampla in fotbalul romanesc . Copos incearca si tu sa ai demnitatea de a nu te lasa calcat in picioare de acest cioban cu " maibac " .
FOARTE CORECTA DECIZIA, JOS CU HULIGANII DE LA RAPID, TIGANI IMPUTITI!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.