Știri din fotbal internațional
Echipe de start la Brazilia - Maroc, primul șoc de la Mondial » Ce atacant a ales Ancelotti
0
Stelea a ținut să-l contrazică în direct pe Răducioiu, după primul rezultat-șoc de la Mondial
0
Qatar - Elveția » Prima MARE SURPRIZĂ a Mondialului! Lovitură în minutul 90+5
6
Tocmai au bifat o premieră în istoria participărilor la Mondial!
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
DE CE SUNTETI ASA DE BULANGII ? SA NU AIBA NOROC IN VIATA CEI CARE AU LUAT ACEASTA DECIZIE INCORECTA. SA ISI IA MEDICAMENTE DE TOTI BANII CASTIGATI DE EI PE NEDREPT .SE VEDE CA BECALII FACE CARTILE MEREU IN FAVOAREA LUI E UN MARE OIER.
CIOBANU`JIJI CANCERU`FOTBALULUI ROMANESC A OBTINUT CE A VRUT, OARE CE MAI URMEAZA? CE REGIZORELI?
Mai "fan fotbal" daca nu ieseau de pe teren era bataie. Mai ales cu Sapunaru ala care nu se controleaza deloc...
din nou rapidul scapa foarte ieftin. chestia cu 0-3 era nurmala si regulamentara. dar jucatori ca sapunaru si marius constantin raman nepedepsiti pentru actiunile lor huliganice. nu e prima data cand rapid beneficiaza de clementa. iar terenul supendat 2 etape? asta-i sanctiune pentru multi-recidivisti?
o decizie corecta. arbitrul este suveran. numai romania este tara unde oamenii vor tot timpul recursuri si driblinguri pe linga regulament. o lege e o lege, iar huliganismul pe stadioane trebuie stopat. HAI STEAUA!!!
Bah si aseara m-am bagat la somn la 1:30, pfuu! Daca nu dadeau 3-0 pt. Steaua se ajungea sa fie jucatori vanati de brichete sau telefoane la fiecare meci si sa nu piarda nimeni jocul.
sunt un rapidist adevarat caruia ii place corectitudinea !!! dar acest caz e incredibil !!! e ink o mizerie a fotbalului romanesc care se afunda in mocirla !!!incredibil qm niste comisii fac tot posibilul sa avantajeze steaua si pe ciobanul de gigi ....sai incadreze in nijte legi sau articole kre nau nici un ratzionament cu ce santamplat si c a facut acest "fluierash" kre este deaconu !!! acesta este un monument al prostimii ...un monument al coruptziei kre nu mai inceteaza in fotbalul
avem parte de o judecata miticeasca, asa o sa fie mereu daca nu se iau masuri impotriva berbecalilor si altor snapani din bucuresti. daca era judecata CFR Cluj Napoca, sigur se dadea si depunctare impotriva, iar pt. steoaia se puteau da pe langa cele 3 puncte si ceva puncte bonus. sa va fie rusine miticilor si imi fac un pacat acuma dar sper sa fiu iertat de Dumnezeu, asa sa aveti si noroc precum sunteti de cinstiti.
Foarte bineeeeeeeee!!!!!!! Poate asa isi dau seama toti "bagabontii" ASTIA, "maimutele" ASTEA de pe stadioanE ca nu asa se face pe stadion! Asteptam cu nerabdare asa decizii si pe alte stadioane!!
gabi...eshti frustrat rau frate...imi place ca generalizezi...suntem ciori..nu suntem...nu totzi..cum nici voi nu suntetzi totzi ciobani proshti..bine...tu eshti. mai las-o moarta cu asta cu tziganii, voi ca fiind cea mai tare galerie...cea mai fairplay..ar trebui sa nu vb asha...dar kkt...asha patron prost, incult, manelist,urat, tzaran, snob (dak nu shti ce inseamna snob cauta in DEX), shi nu in ultimul rand cretin
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.